Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja, hogy a segédmotornak szólt a sok kérdőjel... elnézéstkívánok, nem volt egyértelmű a tanácstalanság tárgya.
Mit nem értesz? A motoros csomag kisebb.
https://www.motozem.hu/motorke...
(ezt hordom a kawasakiban)

Az autós nagyobb, mert több a motyó benne.
https://www.motozem.hu/autos-e...
Ako ezt rosszul tudtam, de már mindegy is😃😃
??????????
Más nevében nem beszélhetek, nekem van, igen.
Igaz, 2003 óta nem kellett, de hordom, mert hátha.
Segédmotorba nem is kell.
Segédmotorban is van nektek ?
És most akkor nektek van , mindegyik mociban ?
Kresz szerint kötelező,de közúti ellenőrzés során nem büntetnek miatta,hogy akkor miért kötelező?Azért mert egy baleset során használni kell,amennyiben ennek hiánya miatt nem tudsz segíteni,az már segítségnyújtás elmulasztása."Addig nincs baj míg nincs baj"tipikus esete.
Ahogy kivettem a cikkből neked a 4. típusu kell. 🤔
Egy kérdés : Mi a rendelet most az elsősegély csomaggal kapcsolatban ? Kötelező , vagy nem , nagymotorra , robogóra , ha igen milyet , A tipusú , mi van ezzel ? 🤔
Jaja, nekem is a komolyabb Polaris ATV-k jutottak eszembe a jokora CVT-rol.
Igazából ez valszeg egy hószán meghajtasa,legalábbis azok szoktak 2t cvt vel kb így kinézni.
Nekem a varnyú jutott eszembe, de igazából 1 kutya. 😁
Pont olyan hangja van mint a trabantomnak volt
Elég melós a technika ! 😂
😅 🤣
Köszi,ilyeneket akarok összeszedni. 😃
Ja,es arabba kornyeken volt a frontvonal.
Mondom film, archív felvételekkel... bár lehet, hogy csak náci propaganda volt, és csak az ótestamentum idején épült utat szélesítették ki 🤣
Ne kelljen mar elmondni legalabb neked hogy az oszes alpok ut es hago minimum 3-400 eves nyomvonalakon fut mindenhol.
Az osszes krimo falan ott virit hogy alspitva 1867 ben meg a tök tudja mikor.
Ebbol el a videk fele hogy mindenki odajar.
Mondjuk addig szivatjak a turistanepet szabalyokkal hogy majd nem fognak beloluk elni.
Mar megint hulye vagy levente nem gyors,csak gyorsabb,nalad is mint mondottad volt. 🤣