Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Minek ha azt irja hogy jó hozzá? Egyébként ha felhivod a faszit nagyon jó fej, segit mindenben.
Yes ! Köszi ! Kiveszem , és megmérem az átmérőt hogy mennyi !
Ott irja a lap tetejen.
Ez jó lehet a Salient -hez ?
https://ebcbrakes.hu/fekbetet-...

Nem olyan kaland talalni, csak keresni kell. Yamaha CA50 neven nezelodj, tobb talalat lesz tipusjellel, mint fantazianevvel.
Bótból?
Honnan ?
Csak mer minek a kérdőjel
A kérdés hogy honnan
Nem ma este !? 😂
Most kell vagy nem?
Kellene nekem 1983-as Yamaha Salientbe fékpofa !? 🤔
👍️
Igazából azért irták át mert francia a lelkem. Ott meg 100 Le a korlát, ezt a kawa oda gyártott ecuval oldja meg. Viszont még ki se jön a kereskedésböl már vissza van rakva. Ez is performance egyedül az öhlinst nem vette meg bele a gazdája. Az ecut néztem, nem cserélték, az oda valósi számú van benne. Mielött megvettem Ágonál megmérettem, nehogy egy nagy robogót vegyek, közel kétszázat mért. Ami hibádzik az átirás miatt az az hogy a teljesitmény kapcsoló mindegy low vagy high állásba van nem változik.
Viszont cserébe a forgalmiba 78 kw van és azután fizetek mindent. Próbáltam átiratni anno nehogy valahol felakadjanak rajta de nem ecccerü. A gyártól kell első körben valami adatlapot kérni aztán egy csomó utánajárás és akkor se biztos hogy ecu csere nélkül meguszom ami akkoriban három kiló körül volt
Én már itt is írtam , ha valaki megtudja oldani , hogy a sajátjába áttölt 100 lovat az enyémből , ingyen és bérmentve átadok 100-at az enyémből , nem fog hiányozni ! 🤔 Nem vagyok egy irigy gyerek ! 😉
Akinek nem elég a 210 Ló ?! 😉
Lehet, lehet......
Lehet osszefugg az atirt ECU-ddal - mintha emlitetted volna, hogy azt mar flash-eltek.
Ha a gyujtasgorbet is morcositottak esetleg, lehetseges, hogy hirtelen nagy gaznal nem veszi vissza az elogyujtast annyira, mint a gyari.
Az űrbe is , temgeralattjárót is , repülőt is ! 😉
Nem szarok. Kawasaki már akkor gyártott az ürbe is mikor az angolok a hengereket próbálták párba rakni. De az se sikerült😃
Mer a tiedben olyan szarok hogy csorog,enyim nem. 😆
Hogy ne menj mögötte
Három nyugdijas henger nem is fog 😄
En arra minek figyeljek?
és jön majd a sün mikrofonnal !