Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A romannal az az 50 forint amivel olcsobb a legjobb. 🤣
Sőt román, bosnyák, albán, szerb benzinnel sem jobb vagy rosszabb. Apró kis eltérés lehet van, de az lehet placebo is.
Igazabol azert jobb mert 1,5 km tolem,es 10-20 al olcsobb.
Semmi kulombseget nem erzek se osztrak se olasz se szlovak benzinnel.
Én nem akartam neki írni, mert asszem engem nem lát, de meglepő, hogy még műszaki-autós-motorosok is hogy megkajálják ezt a nyugatonjobbgázolaj dumát 😅 pedig a "prémiumnak" is csak az adalékolása más - végülis ezért lehet jobb...
Télen meg kötelező nekik dermedéspont csökkentőt rakni mindbe.
Én egyébként használtam a Spuri-t, az érezhető, talán jobban, mint a prémium gázolaj.
A madarast pontosan azon a töltő hidon teszik a tartálykocsiba mint a mol vagy egyéb kutakét. A madaras azért jobb mert ott a kutasok sose tudtak belenyulni a rendszerbe. A nevesebb kutak adalékolásában van eltérés, de azt lefejtéskor teszii bele. Egyedül a shellnek van külön töltőállás a tankeroknak, de aott is csak annyi az eltérés hogy ők egy kisebb tartályba külön betöltik a shell adalékot is amit lefejtéskor engednek be az üzemanyaggal együtt
Hát ha az kell akkor az kell a tizensokéves technikába
Értem, ehhez képest az normál dizel kintivel összehasonlitva jobb minőségű, ismerős csak prémiumo gázolajat tankol, kevesebb baja volt motorikusan az idő mulásával.
Mint mondtam a szabványnak és egyéb követelményeknek megfelel, de mégis más és ezt asszem a német autógyárak is nyekeregték.
Nameg a madaras uzemanyag,az nagggyon tuti.95 os meg a mamuszom is madarasbol van. 🤣
Hajlandóak , csak Alpesi Dízelt tankolok ÖMW-nél . Ide Győrbe meg ha igaz Schwechat-ról közvetlen s finomítóbol hozzák ! ?
Ilyen arak,szörnyű.
A best off az aszma.markafanatikus vagyok. 😆
Értem, de minek olyan sokat ha fele is elég lenne 😆 Nem lesz jobb tőle hogy több pénzt szórsz ki rá
Baszki nem is ismerem ezeket a cuccokat.
Az aszma gyari,a lomba meg sima lendkerek ment 60e ert,mivel az valo bele. 🤣
Ford személyautók dizelei nem épp a legszerencsésebbek, pár 2.0-es volt ismerősöknek, nyafogtak időnként de ugye egy se néhány éves autó volt, én meg azt vallom ha ujkorától megadják ami kell neki akkor annak tartósnak kell lennie.
Ezzel csak az a baj hogy rengeteg teszt van ami cáfolja. A sima alap gázolaj is tudja azt amit kell. A benzin meg pláne tudja. Átlagos hétköznapi autóba-motorba pazarlás a prémium(téli tárolást leszámítva. )
Baszki,egyik automban sincs ilyen cucc. 🤣
Onindito akad,de azt felujitjab egy huszasert.
Lendkerek jo draga volt a lomba,150 euro,de csak egy tomege volt,az is a nehez fajtabol.😂
Nem trutyis az csak más a szabvány előírás. Tudnák jobbra is csinálni de biztos drágább lenne. Az nyilvánvaló hogy európában nyugatfelé ettől csak jobb gázolajat árulnak. Hosszutávon igazából a prémium üzemanyag jelentené a megoldást, az már elfogadható és szinte olyan amit ausztriában is tankolsz csak épp nem óhajtanak a felhasználók 60 ft-tal többet adni érte.
Én a motorokba, fűnyiróba fűrészbe csakis 100-as benzin, autóba hol ez hol az, gázolajból időnként prémium.
Egyébként a benzinnel pont nincs sok gond, a gázolaj problémás
Akkor hellyel közzel olyan lehet mint a 110lovas 1.6hdi?
2.0hdi nagyon keveset találok belőle pedig most pont elég lenne mindenre a focus kombi méret.
Sajna én egy ilyen majmot vettem , most meg hordom neki a banánt ! 🤔 De most olyan mint fénykorában ! 😉
Egy csomó minden egyszerűbb és olcsóbb lenne a tiszta gázolaj miatt ! Nekünk sajna a trutyis jut , ahogy benzinből is !
Nos, a legbeváltabb és tartósabb motorjuk, nem idegbeteg az biztos. Ami érdekesség volt hogy az első egyformán aránylag jól ment addig a korszerűbbet addig hangolták a környezetvédelmi normákhoz hogy előzni szar volt vele. 80 és 120 között elég lomhán gyorsult. De erre más is panaszkodott, a környéken van egy pár ebből a szériából. Egyébként nagyon szerethető kényelmes autó, titániumtól felfelé. Árát is jól tartja, keresik is ezt a motort.
Na jó, kettő felett van de nincs három. Ennyit nem költenék rá, ha csak nem motor csere.
Eolys, na annak kb 25ezer literje.
Azaz 1.6ti-vct? Néztem hogy nem sok van belőle, írnak mindenfélét róla, neked bevált? Nem túl lomha egy 1.6dízelhez képest ?
ki volt szedve, székesfehérváron csinálták egyik nap vitte másnap ment érte
Az kényszer volt , vagy levették kimosni ?