Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez igaz. Van itthon most is vagy kettő. De a krómosért nem hogy nem adok háromszáz forinttal többet, de még le is festeném feketére ha ilyen jönne véletlenül😃
így e ! 😉
De ez mire jó?Felébredsz és egyből tudod hogy van egy kawasakid?Vagy pl elmegy a tulaj motorozni és valahogy késztetést érez arra hogy olyan felirat legyen a pólóján mint ami a motorján van.Minek?
Csal, mert HF138C a doboz.
HF303 való a ZX14-hez. (meg úgy majdnem minden ZX-hez)
Amugy hol árulnak nagy tételben kawasakis csomagolo papirt?
Xado-t nem merném
Ráadásul az olajszürö meg csopperé 😀
...és van bőr a pofáján Hiflo szűrőt meg Xado olajat tenni bele a GYÁRI helyett... :D
Egy két dolog elmegy. De ez azé má tulzás
Az még nem csődölt be?
Az ágy , a függönyök ,a szönyeg , az ajándékok csomagolása , a minden is Kawasaki ! 😉
Nekem ketyeg 1 kis linux szerver 24/7-ben, így nincs gond a seed-del, + dlna-n keresztül direktben lejátszik mindent a tv azonnal.
A kawasakis a japok ducatisa. 🤣
http://youtu.be/LE3aXOWbM70
(kb 17 másodperctől, addig duma van... )
Nincs is ncore-om.
Szoval nem tiltott le. 🤣
Engem is letiltottak mert lejárt a prémiumom december végén és szid nélkül maradt vagy 15 film 😁 csengetnem kell megint, mese nincs 😄
mind ajándék ! 🙃
Itt vagytok -e ! 🙃
Banyek,még a függöny is kawasakis?Biztos hülyét kapnék.Nekem még csak egy hondás kulcstartóm sincsen.Olyan vagy mint a harley-sok,még a kutyafaszán is harley felirat van.
engem letiltott a buzi ncore
pedig 2 vagy 3 nap hiányzott a 8 héthez mert megnéztem mikor szedtem le utoljára
azóta nincs ncore, nem az a 10 dollárért hanem azért mert szemétség volt a tiltás
ha kellenr 5 ezer évente a működéshez simán átutalnám akár több évre is előre, de ne szopasson
Fent van ncore-on, én is onnan szedtem le, mert 1-2 rész kimaradt
Így e ! 😉
olyan 20 éve kötötték be a kábeltévét akkor kb reggeltől estig ment a tv
akkoriban negyed ennyi reklám volt meg érdekes műsorok
most már egy terészetfilmet nem tudnak rendesen elkészíteni, minden olyan szenzációhajhász lett
Nálunk is mindíg megy a falon , az okos tv-n a youtube ! Mikor nagyon ráérek azon netezek ! 🙃
Mondjuk azzal mellélöttem. Szisztematikusan irtok minden reality meg celebmüsort. Ez meg állitolagtök jo volt. Ugyhogy az utolso elötti részt láttam csak