Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyetértünk 👍️
Vannak akiknek könnyebb, ha a fórumon motoroznak.
De ez már legyen a saját nyomoruk. 👏
Persze egy jó GTR tulajdonos könnyen van , abba dupla ventillátor hűti a kedélyeket ! 😉
Olyan meleg nemtud lenni , hogy az miatt ne motorozzak ! Bár az a múltkori visegrádi 38C nem esett már jól , sajnáltam a vasakat , nem magamat full bőrruhában csak a motorokat a folyamatos hűtőventillátor ellenére is elért magas hőmérséklet miatt ! 😬
Van aki még jó időben se motorozik, mert melege van..... Inkább szórja az igét, fórummotorozik. 🤣
És utána csodálkozik, hogy nem pörög a motorba a km. 🤣
Hát inkább legyek a munkától fáradt, mint a semmittevéstől lusta és dagadt. 🤣
Hopp-Hopp. 🤔
egy jobb bicikli amiben benne van 10+ év használat az alapból 500 körüli
persze néha ki lehet fogni 300 felé is egy jobb összeállítást egyes méret hiányos kifutó szériából
sajnos ami alatta van az hulladék, igazándiból érthetetlen számomra miért, de ez van, őrült árak
pl egy bicikli fékbetét drágább mint az astrába....
Majd elromlik mas dolog. 🤣
Nekem úgy általában az elektromos biciklire nem állt át az agyam.El kéne dönteni miért biciklizik az ember,a sport szeretete miatt?Akkor tekerjen rendesen,ha nem,akkor vegyen egy robogót és menjen azzal.De ez a biciklizünk is de motor is hajtja.......ráadásul jó drágán.
Fent az uj hátsó, jövö héten elsö csere az uj akku is faszául indit ugyhogy menet kész a bringa......
Eszembe nem jutna, ha eccer beöltözök meg kitolom a motort akkor minimum egy alacsony tátra.......ácsingozni nem.megyek sehova, max kocsival
Nadehat visegrad es az ÜGY,ne legy álmos tüzoltó.Huzzal el vonulni.
Mondjuk ennyit egy bringáért se adnék.....
Borzasztó 😅
Volt olyan dolomitok turám amikor néhy napbol hármat esöben mentünk 🙂
A motorozás olyan, mint a szarás, ha menni kell akkor menni kell 🤣
Bár mondjuk ilyen félnapos kiruccanást ettöl kisebb okbol is képes vagyok lemondani........
nekem még nem állt a agyam teljesen ezekre a számokra 😐️
még pár ezer forintos Csepelnél tartok 😂 😂 😂
Okafogyottá vált a holnapi Visegrád, meg a vasárnapi sportmotor találkozót is elhalasztják ! Úgy-hogy marad nekünk a rossz idő ! Ha nem tévedtek megint a meteurológusok ! 😉
2 milliós villany bringa 🥴
gyerek 1,4 ért vette utána nem sokkal 1,7-ért árulták a boltok
kb 100 km megy el közepes rásegítéssel, ami annyit tesz mintha állandó hátszeled lenne
Tuti van 15 ert is.
4-5 misiért is láttam... tulajdonképp ez 2-ért nem is olyan sok, azokhoz képest...
Abszolút értelemben sok, egy sima márkás bicikli is 1, ami szintén sok, és ez csak egy motorral meg egy akkuval több, azokért jól megkérik a pénzt.
Olvastam múltkor, hogy Ausztriában már több villanyos brenyát adnak el, mint hagyomásost - no comment.
Amugy ma lattam egy kanarit aki konkretan pirospottyos turotkrudinak oltozott.
Draga villanybicikli.
Ako az hülyeség 😆
villanybicikli, ha jol lattam
Mer miaz?
naaaaaaaaaaaa ...... (félre ment) .................. én meg se tudnám venni 😂 😂
2 milla 😵 motor is van olcsóbban