Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Állandóan?Te meg akkor állandóan engem figyelsz ha ennyire fejben tartod hogy én kit mikor emlegetek.De nyugi én a kéribarom haverodnak maximum csak a nyakára lépnék rá.Ehhez a mai napig tartom magam.
Allandoan ot emlegeted,napi szinten,beakadt nalad.
Mondtam én ezt már többször,én neked nem is akarok bizonyítani.Mi szükségem volna rá?Kéribarommal meg mit foglalkoznék?Semmit,néha reagálok a baromságára,ez egy fórum,nem?Az a barom meg tiltott mikor már szembesítve lett a saját baromságával az oltásoknál,de azért az a sunyi pöcs csak olvasgatja.
Mikor annyi idős voltam mint te,simán átléptem.Most nem,egyszerűen az életemnek nem vagyok abban a szakaszában,de jól is van ez így,nincs hiányérzetem miatta,majd eljön az idő mikor újra lehet zabálni a km-eket.
Most tartok a két motorral 6500-nál,és még nincs szezonvége.
Elég nyakatekert a logikád.
A tények azok hogy nap nap után kérilacival foglalkozol,nézed a tűzoltókat a zuhanyzóba.Ki tudja hogy valóban van e gyereked és feleséged,nincs bizonyíték csak a szavad.
Amikor ezeket konstatálom ilyen csubakka védekezést mutatsz be.
Érdekes,de ezt a szájer gyereket is csak te emlegeted egyfolytában. Levi csak arra célzott hogy mégiscsak sanszosabb annál a dolog akinek se felesége se gyereke,főleg egy 50esnél.
Valoszinűségszámításban azért sokat jelent, ha elmélkedünk 🫡

Buzi itt mindenki aki a 23-as évben nem motorozott legalább 10ezret 🤷🏼‍♂️
Nem,az ipse dobja fel a temat,amugy a gyerek es. Feleseg nem szamit,egyreszt ki tudja hogy van.
Masreszt szajernek is volt.
Mondjuk Zoli ez nálad inkább fenn áll hogy buzi vagy mint egy olyannál akinek vannak gyerekei és felesége 😂😂
De hát neked nem itcai sportmotorod van hanem egy idomos horneted 😃
Nem mások szempontjait nehéz elfogadni hanem a hülyeséget hogy vagy 500 autópály avagy egésznapos 50-nel motorozás a falvakon keresztül.

Amúgy meg érdekes hogy egy olyan embernek akinek csak a munkája van, nehéz elszabadulni 2-3-4napra. Biztos a kutyát nincs kire bízni 🤷🏼‍♂️
Látens.
Azt hogy homár vagy.
én még nem találtam jó áron panelt
mert nem adok 20 ezret a 230-250 es panelokért amit majd 10 évig szartak a galambok
Én,milyen témát dobtam fel?
Ez hogy te feldobod a témát és én emlékszem rá irreleváns,attól még te naponta dobod fel.
Fura,de ez alapján úgy tűnik hogy mégiscsak téged foglalkoztat ez a dolog.Elmondásod szerint ezt valaki mondta régen.....és te erre még emlékszel,szóval foglalkoztat a téma.Én nem emlékszem ilyenre,én ezt most hallottam tőled.Szóval akárhogyis van,mindenképpen gyanús hogy ezzel foglalatoskodsz.
Van.
Nem,te hozod fel mindennap.Folyamatosan,tobb eve.
De mégiscsak téged foglalkoztat ez a téma.
Amúgy most is feltartasz 😅
Menni kell a tetőre még 4 tábla napelem hátra van, aztán folytathatom a kocsibeálló 100nm-nyi fedésének cseréjével.
Neked van 2heted a 52-ből hogy elmenj két hétre,és ne csak hétvégente ugrálj mint a droidok?
Nem kifejezetten.
Amikor van időm, akkor sincs időm, mert akkor feleség, család, ház körüli egyéb teendők vannak.
1-1 napom van csak motorozni. Ezért is nem túra motort vettem, mert felesleges. Erre az életmódra a kicsi utcai sportmotor a jó amivel nincs sok gond (ezért a Honda), lefáraszt egy délután alatt, de tömény élvezet.
Hetveged csak akad egy az 52 bol.