Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igazabol lehetett egy vellanyterroristadzsihad is.
Ennyi, sőt meg is pakolták napalmmal nehogy legyen esélye a sok rohadék füstösnek 😆
Lehet, hogy szij, nem latom eleg jol. A lenyeg, hogy otletes :)
Ennek sokkal jobb a fenye.
https://multikisgep.hu/ParkSid...
nekem ilyen van: https://jocuccok.eu/parkside/u...
rá kell csattintani az akkura aztán világít is meg tölt is
de hidegben nem tölt, örökké lekapcsolja a kimenetet, a lámpa világít hidegben is, de 10 fok alatt nagyon hisztis a telefon töltés
szóval ez a park cucc sem az igazi
Írtam, tegnap áramszünet volt az egész városban... gondoltam, mit üljünk otthon a setétben, autóval felmegyünk a főtérre, ott kirakodós-zenélős buli van tegnaptól. Vittem magammal a Parkszájd lámpám.
https://www.emag.hu/parkside-p...
ilyen, haver vette nekem, mert mindig a parkszájdjaival baxtatom 😅
Szóval a főtéren se volt áram, a nép nagyrésze is eloszlott, mindenki ott bóklászott az éccakában - én voltam a király a bazi erős lámpával sétálgatva 🤣
Az is lehet, valamelyik rakodó benne hagyta az akkus Parkszájd lámpáját az egyik autóban 😅
Mut nyifogsz,a vellanyverda a hibas,pont.
Lehet a simak koze volt rakva a kakukktojas vellany. 😆
Elolvastam.

A mainstream egyet elért, hogy nem hiszek senkinek csak amit látok, illetve amit hinni akarok. Így ha jön az írás, hogy zsidókat bántanak, a cigány azt mondta, hogy, azt sem hiszem, ezt sem hiszem.
Ja, meg hogy a világkereskedelmi központ tetejéről pont a terrorista pilóta útlevele a rendőrök autójának a tetejére esett.
Báttya megoldotta okosba. A műszakira kíváncsi lennék, de amúgy meg érdekes.
Amúgy nem szíj a hajtás?
ez kb olyan mint amikor ezer hírműsor arról szólt hogy kigyulladt a napelem a tetőn
a tény annyi volt hogy égett egy tető amin napelem volt, de igazándiból ettől többet azóta sem tudunk
de mindenhol azt hozták le hogy égett a napelem(bár van ahol konkrétan az volt hogy a napelem miatt égett le), ami igaz is, de nem feltétlen az gyulladt ki
https://indirekt.hu/belfold/me...
aztán a katasztrófavédelem egész mást állított lásd a képet
Megjegyzem elég gyakran kigyulladnak ilyen autószállító hajók, villanyautók nélkül is, de abból jellemzően nincs hírverés.
Ha már a cikket nem olvassa senki, akkor összefoglalom.
A felső fedélzeteken volt 3300 hagyományos autó. Ezek égtek, beleolvadva a fém fedélzetbe. Az alsó fedélzeten volt 500villanyautó ezek érintetlenek maradtak. Kettő között volt egy üres fedélzet, gondolom azért mert rettegtek a villanyautó tűztől.
Na vajon akkor elemi logika alapján honnan indult ki a tűz? Tudom egy tűzoltónak ez meghaladja a szellemi képességeit, de szerintem te kamera felvételek alapján is rájöttél 🤣
Mondjuk az meg az én képességeimet haladja meg hogy rájöjjek, egy ilyen egyszerű, tényszerű, hatóságok által közzétett, és ellenőrizhető információban mégis hol tud ferdíteni a gonosz villanyautós újságíró, és az miért teljesen korrekt, hogy a mentést végzők még a fedélzetre sem léptek, a személyzet szart sem tudott mert fejvesztve menekült a hajóról a tűz elől, de már arról zengett a sajtó hogy a villanyautók miatt gyulladt ki, sőt az 500 villanyautó miatt nem tudják eloltani a tüzet.
Az nem semmi. Elég egyedi módja a 12V-os átalakításnak (gondolom az volt célja). :)
Eredetileg a henger mögött a blokk tetején van egy fedél, a porlasztó alatt látszik is a bal oldali fotón. Az alatt van egy üreg, ahol a hat voltos dinamó lakik. A lengyel kisipar gyárt oda passzoló 12V-os generátort, de valami 500 euró magassága szabályozóval. Kreatív ötlet így lánccal kihajtani :D
ezt nem tudom, de az egész faluban nem volt áram, nálam ugye volt mert akkuról mentünk és net is volt
szóval vagy nincs semmi eszköz közben, vagy nem aktív vagy ha igen ott is van akku
A központban. A központ és a routered között nincs aktív valami?
Na.
Felhívom a figyelmet a generátor megoldására.
Nekem kibírt két nap áramszünetet 😁
Bár a mosógépről és a villanysütőről lebeszéltem asszonyt, de a környék sötétben volt, csak nálunk ment a habzsidőzsi 😁
A Tcom olyan routereket ad ami 10 éve porosodik valami raktárban, aztán megvették olcsón.
Azért az amikor ordas nagy kamut letolnak és mindenki azt szajkózza az összes fórumon hogy a villanyautók tűzveszélyesek, akkor nem arcodba tolás ezt cáfolni a tényekkel.
központban egy kurva nagy szünetmentes van, múlt évben karbantartás volt 2 napig nem volt áram 8-16 között minden zárva volt takarék gyógyszertár doki stb mert nem volt áram de a net az folyamatos volt
Jól megbaszhatod, mert ha az utcákon/központban lévő aktív eszköz lecsatlakozik, mert áramszünet volt, akkor így sem, úgy sem lesz neted.
Akkor lesz talán jó neked, ha az utcádban lévő hálózaton lesz csak baj.
Kérdés, hol volt a kamera szerver, mert a felső 4 fedélzet vasgolyóvá olvadt.... a személyzet inkább tudja, hol kezdődött, de ha sárosak benne, "nem fognak emlékezni" 😅 Panamára bejegyzett adócsalók, biztos semmi szabályt nem tartott be a szedett-vedett személyzet se.
abban azért egyetért kb mindenki hogy csak úgy magától nem gyullad ki egyetlen akkus gép sem
leginkább töltéskor-kisütéskor tud baj lenni, meg persze ha megsérül
amúgy ami a telefonokban van akku attól veszélyesebb egyik kocsiban sincs mégis a zsebünkben hordozzuk meg sok esetben közel tesszük a fejünkhöz
Biztos valamelyik köcsög teszlának túráztatták álló helyzetben a motorját, és az gyulladt ki! Aki mást mond, az hazudik! 😁