Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja de most jutott eszembe csongrádnál árvíz idején voltam homokzsákot rakni, az is ér, nem?
... meg Pesten is voltam a nyolc kerben többször 😅
Kb annyin, mint te 😅 Na jó talán eggyel kevesebben - már ha voltál vörösiszapozni.
Mennyire?
Megint a szelsosegek alapjan akarsz ELORE felmentest kapni mindenre is. Ha 50 ev alatt ketszer kesel, SENKI nem fog baszogatni, igy kar is ezzel peldalozni. Igaz, en soha nem kestem, de ettol fuggetlenul a 25 evenkenti keses meg nalam is belefrboven.
Sot, a defektes okot fel sem hanytorgatnam, mert meg az vissza van nekem.
Nem is "alattam" kellene. A koverseg sem kizaro okmeg nalam sem, egyszeruen nalam aznem lehet ok, hogy munkakat masra terhelj, mert kover vagy. Bago detto, az igy eltoltott idot le kene vonni, napi egy ora az evi 220 or, vagyis kb. masfel havi ber ingyen van,ami ha nem engem terhel,mint munkaado, az nem erdekel, csak nem lehet ok nalam pl. a hataridos munkaknalvalo kozremukodesre.
A jatekszabalyok kurva egyszeruek, mindenki sajatjat veri.
Esetleg
Vagy biztos?
Talán
A vörösiszapban?
Vagy mert nincs.
Mert van sorompó?
Túl sok amerikai akciót néztek.
Biztos.
Mert ott volt sorompó?
ha eltűrtél a melóban alvó embert az a te bűnöd
a vadas cégnél éjszakai melóban megnéztünk legalább 6-8 db 20 perces filmsorozatot mégis több munkát végeztünk mint aki dolgozott egész műszakban
le is volt ellenőrizve többször is mert eleinte a műszakvezető halálba basztatott a telefonozás miatt
már a raktárosok szekáltak miért viszünk nekik annyi munkát
annál a cégnél a minkakörömben egy csomó folyamatot átszerveztem és mind a termelést fokozta úgy hogy vagy kevesebb vagy ugyanannyi élőmunka kellett hozzá
Nehogyaszond vörösiszap....... 😄
Hány katasztrófa sújtotta területen voltál?Gyanítom egynél se.
Általában csak sunyi munka alól mindig kibúvót kereső,stikában telefont nyomkodó mindig figyelni kell féle alkalmazott van aki csak a legminimálisabban akar bent lenni,de a pénz tekintetében mindig első helyen kiemelten mindent akar.
Akkor és ott hagy a szarban amikor + 15 forintot kap más helyen.Simán gond nélkül.
Volt olyan aki aludt míg én átvettem az árut,inkább ráhagytam mert általában jobban jártam vele ha aludt.
Már nem él szegénykém szóval nem tudom kirúgni.
leszarom a pénzügyi részét
sírtok hogy nincs/nem volt megfelelő ember
errre volt az a válaszom hogy ahol hülye a gazda ott hülye az alkalmazott is
mert szar alkalmazott nincs, mert az munkanélküli, ki kell baszni abban a percben amikor nem működik az igényeknek megfelelően
csak ugye érthetően ke kell írni mik az igények....
amúgy a mávnál kollektív szerződésem volt több verziót is olvastam belőle, utána egyéni munkaszerződéseim voltak
vasas cégnél egész fasza kis lista volt az elvégezendő munkától és az ellenőrzési karbantartási feladatokról
még az is le volt írva milyen egyéni felszerelést kell hordanom
aztán ha ez nem tetszik el sem vállalom a munkát....
Tehát csak alkalmazott voltál.Értem.
Akkor honnan tudhatnád?
Pont ezaz.
Tudod a pénzügyi részét?Tudod hogy mik az alkalmazó és az alkalmazott jogai és kötelezettségei?Elolvastál egy kollektív szerződést?Csomó szabályt.
És hogy ezeket az alkalmazottak milyen szelektíven követelik meg?
erre írtam hogy csomó helyen dolgoztam
ahol ugye alkalmszott voltam/ voltunk
és sosem volt gondja velem egy főnökne se
1x volt egy kisebb kihágás amikor a 90 es években vasussztrájk alkalmából kiszaladtam pestre pc cuccot venni aztán lebuktattak
de a munkatársaimmal se volt sosem gond
szóval bár nem volt alkalmazottam de ugyanazt néztem csak a másik oldalról
és voltam pár cégnél javítani ahol idióta volt a főnök és folyamatosan basztatta a dolgozóit mégsem volt rend
szóval ahol az alkalmazott hülye ott a főnök is hülye
Volt alkalmazottad?
Szabadidő park ! Nincs az az idő amit el ne lehetne b@szni itt !
Mixeres is állandó hiány , betonpumpás meg egyenesen védett állat ! 😅
csomó helyen dolgoztam már
mindenki végezte a feladatát
ha egyértelmű a feladatod elvégzed, ha mindent is akarsz az emberrel csináltatni sok esetben olyat amitől szó sem volt akkor persze hogy szarik rád
nekem egy 5 személyes kft-ben volt munkaköri leírásom, és nem volt benne a szokásos szöveg: amivel az ügyvezető megbízza....