Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Volt alkalmazottad?
olyan dolgokat soroltok fel amikkel én eddig sosem találkoztam még
zoli is ilyesmi furcsaságokról hadovált....
50 év akatt 2x késtem el bárhonnét 1x még a mávnál mert kihalt az ébresztó óra
1x a vasas cégnél mert defektes lett a szimó kereke
a vasútnál sunyítortam mert azt mondtam elkapott a fosókór és nem mentem 2 napig 😁
a szimós eset +20 perc volt mert gyors megragasztottam
igaz szarul mert leengedett mire beértem
az hogy ki mit és hogyan dolgozik azt mindjárt a nulladik napon tisztázni kell
úgy gondolom ebből az állásból van a legkevesebb
egy okj tanfolyamot kb mindenki tud végezni ez nem lehet akadály
nálunk a fogorvosi aszisztens 4 órában aszisztens és 4 órában takarítónő mert nem alkalmazták 8 órában....
Hát alattad én se dolgoznék 😁 és rövid beszélgetés után biztos mások is így vannak ezzel 🤣 - meg ugye dohányzás, kövérség eleve kizáró ok 😅
Hogyne lenne! A katasztrófa sújtotta területet legtöbbx sorompókkal védik 😃
Az OKJ-s 20onéves aszisztensünk 2300/óra nettót kap, és nem kell neki megszakadni.
Aha, szóval mégis lenne meló, csak válogatós vagy 😆 Kifogás mindig van...
Én azért nem keresek melót, mert 2 nap alatt találnék... meg egyébként van is.
Nincs ilyen,szóval az nem lehetett!
Az volt valoban.
Hazudós hazudós!
Egyik mondta, hogy a katasztrófavédelemnél volt sorompókezelő, annak mondtam olyant ismerek már és annyi elég is, nem kell.
Egyet mindenkinek meg kell érteni és elfogadnia:
a jó "melós" -nak több szempontból kell jól teljesítenie, a szakmai ismeret csak egy része az egésznek, ezt folyamatosan kell felmutatni és az emberi jellemzőknek is megfelelőknek kell lennie. Egy villanyszerelő hiába tud bekötni egy liftvezérlést (példa!), ha elkésik, vagy elhagyja a szerszámait, lop, pofátlan vagy a kuncsaftok előtt lejáratja a céget. Esetleg alkalmatlan az önálló munkavégzésre.
Van nem egy olyan alkalmazott, aki nem érti meg (ez is példa, igaz ez valós), hogy habár mindegy, hogy 07:20-ra vagy 07:22-re érkezik, de az elvárás a 07:20, ráadásul aki mindig pár percet késik, az valszleg egy semmitérő, mert pont ennyivel előbb elindulhatna otthonról.
Nem, nem érdekel a távolsági buszos meg a 07:10-kor nyitó óvoda esete, mert ezeknél egy szót sem szólnék. Igaz, volt olyan, aki a busz miatt 15 perccel előbb kezdett és ez miatt ennyivel is előbb ment el, igaz, a korábbi kezdés miatt egyedül semmit nem csinált a többiek hiánya miatt, így valójában nem dolgozott csak a munkahelyén játszott a telefonjával, de ezt hagyjuk is.
Aztán volt, aki úgy sajnáltatta magát, hogy 14:30-kor visszaérkezvén úgy sajnáltatta magát, hogy annyit dolgozott, hogy ebédelni sem volt ideje, így a maradék időt ezzel töltötte, hiába mondtam neki, hogy akkor egyél szépen délben és érkezz haza 15:00-ra, de jobb lenne, ha ennél és végigdolgoznád a napodat, itt már eljátszotta, hogy hülye és nem érti problémát. Mesélhetném a nyugdíjazás előtt hirtelen elromló elektromos eszközöket, amit le kellene selejtezni, vagy a... de hagyjuk is.
Szerintem elég volt neki hogy beszélgetett veled.
nekem mindig az volt a gondom hogy mindenhez is értettem, csak semmiről sem volt papírom és emiatt nem dolgozhattam csak betanított munkásként azért meg lófasz pénzeket adtak volna
egyedül havernál volt jó órabérem, ott a seggvakarászásért kaptam 2 ezeret, bár ott meg volt olyan feladatom is hogy egy beletört m3 csavart kifúrtam és kiszedtem, aztán evvel spóroltunk 250 ezeret, szóval azért megérte az ottlétem
Amugy az elfogadott legegyszerubben 10.5 -el kell a m3/kWh valtast szamolni, ez pl a szamlakban is jol lathato
Nem is volt olyan ember, aki megkerdezte volna, mi a fizu.
Ma rakattam fel egy klímát,mondta a klímás hogy nagyon lapít a nép,mindenki fél hogy mi lesz jövőre.Szóval az sem pörög a csúcson.
1m3 gáz kb 34 mj ami 9,44 kwh
teljesen egyértelmű
az a gond amit te kerestél olyan létezik, csak nem megy el annyiért amennyit adtál volna neki
Amugy abba IS. A szamlan kWh amugy,azert abba.
Nem, kW...
De lehet MJ, nincs előttem gázszámla.....
kJ..........
Olyan embrt kerestem volna, aki epitoiparban keszsegszinten mozog, tervezni nem kell, AutoCad sem, de azert a lover- es a soproni zarat ismerje fel, kicsit legyen tsiztaban olyasmivel, hogy mivel jar az, ha hagyomanyos fenycsovest at kell alakitani led-re, tudja, mi az a wc szimering, tapintasra ismerje fel a diszpetzios festeket a meszelestol, napi problemakat tudjon megoldani, kezelje az excelt es elvart szinten legyen preciz.
Na, ilyen nincs manapsag.
(De tudja gaznal a m3 atvaltasat kW- ba is...)
Az elég semmilyen fizetés......többre gondoltam
A lényeg, hogy normál 1-2 műszakban otthonalvósan ráadásul még fizetnének is, na olyan nincs, kamionnál hálóval kell fogni otthonalvós melót, de az is napi 13-15 óra és lehetőleg hétvégén is, ott van pénz olyan 4-500000 között valahol, de igazából ilye is csak 1 van, de biztos, hogy belépés után 3-4 héttel bepróbálkoznak csak egy kis rövidnemzetközivel memígérve, hogy csak 2 max. 3 éjszaka lesz a kocsiban és ezekkel előbb utóbb hónapok lesznek. a fizikai és targoncás melók meg nem fizetnek, 2 műszakban jó ha megvan 220-240000 és már ezekből sincs olyan sok, hamar betelnek.