Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

itt alig esik, szinte nem is, de a szél 60-80 km/h a hangja alapján... majdnem letépi a redőnyt...
Hárlis haver vett egy motorszállító futót - mert 4 túrából 3-on futón kellett haza hozni a vasat, mind külfödről 😅 a 4-dikről hazajött saját lábán, de világítani már nem tudott, töltés elment.
El is adta azt a szart, most vett Indiant... mondtam neki, hülyevagyb+, ugyanazaxar 😅 - de neki teccik, mert alacsony.
Itt már elállt egy kis időre, de látszik hogy lesz még. Rövid idő alatt, megtelt a vizeshordó a csatornából. Amúgy 22mm esett 10 perc alatt.
Csongrád vármegyében most kezdte rá úgy igazán... megyek becsukni az ablakokat...
Tök jó, ezt a postot épp nem tudtam elküldeni, mert notiról vagyok, de a wifi elmet a vellannyal együtt 😁
Most már itt le csendesedett. Nem volt szép látvány, mert nagy kör ívben jött. Aztán nagyon erős szél.
én bátor vagyok 😂
imádom a villámokat nézni, most van is mit
Az szerencse.
De akkoris jol fizet a cegnek.
Ajaj.....
Nem, forint az is.....
500euro?
430 belefér
Az akkor nem takarja be a szallitast.
Szállást itt is intézte
500-ig fizet, aegon
Volt haver akinek a fesszab égett le, a bizti fizette egy jó hotelben a 2 éjszakáját, először osztrák szerviz ahol sokat mondtak rá így másnap a hazaszállítást pécsre az alpokból, az korrekt volt.
Most ér ide. Félelmetes.
Az úgy más,igazából akkor mindegy is hogy mennyi volt.
Mennyi volt a max osszeg?
Mert ugy volt hogy az allianz 900 euros dolga mivel kulfoldrol jon a love rogton 20% al csokkent,mert netto 750 amit szamlazni kellett.
A ceg ami csinalta meg bruttorol kuldte a szamlat,szerintem ezert tokoresznek velunk.
Max. negyed óra volt, de leizzadtam, mint szódás a lovát! 😁
nem is akartam olyan nagyot betonozni, nem vagyok megőrülve... 5 m2, egy lomtároló, csak most kiganéztam belőle.
Az ilyet az assistance fizeti,oda meg a haver nem tud adni.
Eleve a szamlakepes fuvarozast megbonyolitottak szakiranyitoval meg az osszes faszom hulyeseggel.
Biztosító fizet elvileg. Ergo igy a legolcsóbb. De majd kiderül
Hát ez az,ezt én sem értem.Ilyenkor hol vannak a barátok?
Nem volt 100e a teljes fuvarkoltseg autopalyadijastol.ha raszamolnek ket nap berlest akkorse lenne 150e.
Az osztrak palya olcsobb.
Szoval a 430e-re jo sokat fogott az ipse.Mondanam hogy a profit a koltseg 2,5x.
jó peca lesz ez