Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ugy hogy nem fizetik ki? Mer ako szar bót
Kuplungkosar ki, tengely kihuz, uj tengelyre (vagy javitottra) a rugok, hezagolok, egyeb kocolek atpakol.
Valtotengely visszatol, kosar a helyere, begombol.
Lehet ezt vallalkozaskent kene csinalnom. 🤔
Nekemis,mondjuk megkotlott a gopro es a tavirany akkuja is az állásban.
De az angol ezt is tuggya. 😁
Nem hiszem.....majd utánna járok. Van gopro de van távvezérlöje
Jah,a vörös kezel goprot is? 😆

http://youtu.be/o1W0RJnoyGI
Naugye.
Kerdes kihuzhato e. 🤔
Sokkal.....
Ezt is,csak egy kibaszott lusta nepseg ez az anglius.
A kabelkotegbe benne volt 17 ben a csatlakozo,csak nem lett kesz az a nyüves modul,vagy a program,20 ban lett elerheto,en meg csak tavaly talatam meg mint opcio.
Gyanitom a hasznalt vörös kramac tobbe van mint nekem az ugribugri ujonnan.
Fel is gyútanam ennyiert nincs benne bluetooth. 😆
Az meg majd kiderül....
Szerintem könnyen hozzáférhető, a blokk tetején ahol a váltótengely van r'egy fedél bontható.
De van dukáátid.... 🤣
Blokkbontas vagy csak kihuz,megjavit,visszatol?
Nem emlekszem hogy megy.
Nomeg vagy uj kar vagy inkabb rahegeszt?
Jogos......még szerencse hogy nincs triumfom.......
Na akko minden fasza.....ezt meg igy gyártják de nekem teccik
Erre nem tok mit mondani.......
a 3. ilyen hiba után vissza kellene hívni az összeset és megjavítani, mert ugye ez egy jelentős hiba
vicces hogy 3 centi varrat miatt kell x ezer km távról hazavinni jó drágán
Tudom,mar tavaly megvolt. 😆

http://youtu.be/Kwl6Y9nkN3I
Baszki,en valami netto 750 euroert ert csinaltam de meg mindig nem fizettek ki.
Köszi az infót. Ma reggel hazavitték valami 430-ért
Zene is van rendes motoron. Csak sisakon keresztük persze
A Tiger 800-nal elofordul ez a baj. A valtotengely keresztul megy a blokkon, bal labnal van ugye a ricnis vege a valtokarhoz, a masik fele, ahol a rugo van, a blokk jobb oldalan talalhato. A kuplungkosar mogott...

A helyretolo rugo malort altalaban nem rugotores okozza, hanem a tengely kuplung alatti vegen, ahol a leptetes van, a rugo egy olyan stiftnek feszul, ami sajnos nem hegesztett, hanem szegecselt. Az meg szeret onnan letorni. Az elso kepen az ep, a masikon a letort stift lathato.

Nyilvan nem lesz beljebb a kollega ezzel az infoval ami a turat illeti, de legalabb tudja, mire szamithat.
én úgy gondolom hogy pl az usában a fegyverek számához képest elenyésző az általuk okozott sérülés
nálunk biztos több lenne legalábbis eleinte hiszen nincs fegyvertartási-használati kultúránk
de én abban biztos vagyok hogy akinek azért kell a fegyver hogy sérülést okozzon másnak az jelenleg is meg tudja oldani
Nem magától a fegyverektől hanem a fegyvermániás sérültektől na meg milyen jó lenne ha a helyi balogék hirtelen legálisan tartott fegyverrel kéregetnének. 🙃