Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

te jobban rettegsz a fegyverektől mint én a munkától 😂
az hogy valaki hülye nem jelenti azt hogy tiltani kell mindent amihez hozzáférhetnek
szerintem késsel okoznak a legtöbb sérülést a világban mégsincs tiltva
Tényleg kár, hogy nem lehet élest tartani, itt is milyen jó lett volna ha nem vsak airsoftja van a jóembernek 😆 :https://www.napi.hu/magyar-gaz...
minek kellett lelapátolni?
futóról mehet egyből a keverőbe
Erre tartani kell egy munkagépet. 😄
itt simén csak a hülyék haltak ki, ennyi erővel egy késsel is hasbaszúrhatta volna alvás közben az anyját
Döntsd,mielőtt blődi rámszól. 🤣
Most döndsd el hogy meleg van vagy hideg....... 😆
Music......wtf? 🤔
Jó idő van , még tegnap jöttünk Zalakarosra , a Transporter légkondija sem tudott mit tenni a meleggel ! 😉
készül az új út ami nem ilyen girbe-gurba lesz mint a többi hanem egyenes gondolnak az én fajtámra is 😅
Tudni nem tudtuk de sejtettük 😆 Én inkább kifizetem azt a 13 ezret a fuvarért de a billencs oda borítja ahová mondom megizzadás nélkül 😅
Mondjuk 10 mázsa sóderral nagy betonozás nem lesz neked a hétvégén(gondolkodós) azt fél óra alatt be lehet dolgozni a helyére(kezeit széttáró)
Na de hogy ez hogy ment oda és minek? Ássa maga alatt a sziklát....
Hát itt nem.......volt 8 fok is...
Baszki,ülök egyhelyben és dől rólam a víz,igaz ez az épület egy gecinagy üvegház,de akkoris.
Azt amúgy tudtátok, hogy 10 mázsa sódert lelapátolni a futóról ilyenkor délben nem is annyira vicces? 🤬
Ez csak természetes kiválasztódás, 7köznapi eset.
Azt kéne !? 😇
Visszatérve a fegyvertartás engedélyezésére, hogy miért is jó: https://telex.hu/kulfold/2023/...
Mikor megkezdte a szél inkább felgyújtottad mert a biztosító arra fizetett a kontármunkára nem. 😁
😅
na nekem a disznóól elején lévő tyúkól pont ugyanígy volt csinálva ahogy írod. Az építőcsavaroktól is alig tudtam megszabadulni bontásnál.
volt benne 40 éves tetőléc is amíg oda nem égett hibátlan volt(kezeit széttáró)
Csakhogy a régi palára rakás közel nem ilyen, adott a legalább 40-50 éves pala az akkori faanyaggal ami ugye akkoriban általában hántolatlan magyar pusztában nőtt "könnyű" fenyőből készült, na most az un technolia azt takarja, hogy tetőlécet max stafnit a régi palán keresztül a nem túl acélos régi szarufákba építőcsavarral belecsavarozzák és arra tesznek gagyi tetőlécet ritkán szögelve amire rácsavarozzák szintén ritkán csavarozva a tetőlemezt, na ezeket szoktuk látni a hírekben a közepes szeleknél a szomszéd udvarában. 😁
ja meg 6 A betűt újból gyártottunk mert elhajlott kissé 😅
nekem az vót a melléképületen míg oda nem pirult tavaly 😅
Arra ment a lemez ami a palát tartotta mondjuk az enyém acél szerkezetes.
hát ezeket most csinálom. A nemes vakolat ugyanattól a gyártótól 9000-26000 ft-ig van /15 kg vödör 😅
Revco-t vettem. Kérdeztem ugyan mondják már meg, hogy bázisban ugyanaz színnel keverve,hogy ad ki ekkora árkülönbséget(gondolkodós)
Erre az volt a duma, hogy 1 liter hozzá való szín akár 130000 ezer ft is lehet(gondolkodós) De mondom 1 liter színnel be lehet keverni 20 tonnát 😅 Mondom egy vödörhöz ami nekem kell kell belőle 8 csepp festék(fetrengős) Na mind1 az a 8 csepp festék megdobta az árat vödrönként 3000 ft-al 22 vödörnél csak, hogy szín is van benne és nem hófehér került 66 ezer forintomba(fejét fogó)
A lábazati gyöngynél meg egység ár volt 🤣 1 vödör 17500 ft. A legsötétebb barna is ugyan annyiba kerül mint a hófehér 😅
Mondom itt nincs szín felár? 😅
ez nagyon fasza. Ez legfeljebb tetőtér beépítésnél kell(kezeit széttáró)