Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mi tavaly is voltunk,nagyon sokan voltak,idén sem hadjuk ki az tuti legalább is én ott leszek
Azért nem akar ám motorral jönni,és feljönni a pályára,mert nagyon nehéz menet közben törölgetni a motort,meg döntögetni egyszerre

Holnap felhívom a pályát,hogy lesz-e valami rendezvény,ha nem lesz ,és az idő is jó lesz akkor én biztosan megyek.Akkor valószínű az olasz is jön,meg lehet,hogy a Csabi is.Csak jó idő legyen
értem, jó nektek egy melóhely 1 müszak öcsém irigyellek.
Tegnap, azért volt kikapcsolva, mert aludtunk, ugyanis mentünk vissza éjjelre dolgozni.
Szevasztok!

Még mindíg van egy 120/70 bridgestone bt015 első gumim 6db ezresér,ha valakinek szüksége lenne rá! 2,8-2,7-3 mm es mintával ami az aljától mérendő nem a kopótól.Nem új gumi de a vásznasnál jobb : O)))
Csudiszép lesz !
bizony hogy jól néz ki
Kérnék minden motoros kollégát, h a felvonulásra jelenjenek meg...
Basszus akárhogy is nézem jól mutat az öreg ezredes, 20 év ide vagy oda oldscool ugyan de mutatós darab
néhány kép az utról, mire leértünk az én telóm lemerült, remélem a balatoni képek is felkerülnek. szép szélcsendes napot mindenkinek.
szevasz oszi, téged aztán hivogathatlak, folyamatosan ki vagy kapcsolva, tegnap a balatonra néztünk le jó buli volt.
Na bazz. Már látom valaki kitalálta a módját a németeknél, h hogyan szerezze be ezeket a kínai idomszetteket.
Nincs is rossz ára. Igazából többe jönnél ki itthon mindennel...
van mindenféle színben...majd valami tankhoz passzolót választok...annak szerencsére semmi baja
veszek rá ilyet aztán jóóóvan
na újra
idomszett is kb 3-4 hét múlva lesz,addig így marad...olcsóbban jövök ki így mintha újra fényeztetném,matricáztatnám
nem olyan vészes ám a motor,bal tükröm,fékkar-kuplungkar már van...deknit kell szereznem mert csak 3 hét múlva lenne kintről,nekem meg 2 hét múlva már kell
Örülök, h ennyivel megúsztad. A busa kicsit le lett amortizálva, de legalább nem lett semmi egyéb gondja az apróságokon kívül.
Gondolom a kedves autós nem lesz meg...
Te már megint voltál valahol
és én kimaradtam a buliból?
felöltöztem ahogy kell csak éppen farmer volt rajtam....
még az a szerencse hogy a dzseki rajtam volt...na meg a kesztyű..és a csizma is sokat védett...sidi
persze,amint meggyógyul a falábam
Remélem mihamarabb motorolunk együtt