Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem conti race attack kéne 120/70 be és nem pipázok érte
Akit esetleg érdekel.
Van egy 170/60-as Dunlop d204 hátsó gumim,középen 2 mm van rajta a szélei érintetlenek.Ingyen elvihető,illetve lányoknak egy pipa
lesz
hááttt olyasmi,de csak ha rásüt a nap...szép lett !
de kicsit megszivattam mert le volt merülve az akksim és most nem iondult el
úgyhogy aksi töltőn,szombaton meg szét lesz szedve és ki lessz pucerálva
majd holnap, te figyi már most zöld lett a gép?
D.u.meki-ring ?
Tegnap voltam arra a pályán,ahol a buszos storynál vaku villant,nincs új telepítésű ramet ott,se a győri, se pesti oldalon.Így maradt a buszból szórakozott valaki és rámvillantott a fényképezőjével válasz.
Remélem magyaroszágon is fogják vetíteni:

http://www.tesztmotor.hu/multimedia/video/motoros-mozira-
vagysz-most-megkapod-tt-film-3d-ben.html
Most jöttem hazafelé melóból,és Környén kb a postánál kint álltak a a kékek,és mértek.Aki esetleg arra jár,este az ne nagyon tapossa neki
Értem, ez jó ötlet!
Ha lesz időm lehet lenéznék ismerkedni meg persze motorozni, persze ha meghívtok és szívesen láttok .

Jó kis húsvétolás lenne.

üdv.:krisz
Semmi útvonalterv...nem tervezek nagy túrát ! Inkább csak össze kéne szedni kicsit a csapatot...kis gurulás vmi nagyon rövid.utána meg egy kis szalonnasütés esetleg malomvölgy vagy ilyesmi...
Sikerült rendbe tenned a gépedet ? Most a hétvégén nagyon jól lehetett menni, csak fújt a szél és nem volt napsütés....
Merre gondoltál menni? Vannak mát tervek?

De amúgy jó ötlet!

széles utat
Krisz
Köszönöm szépen a segítséget!
Vigyázzatok magatokra!
győrbe van több is
kérdezd meg a győri fórumba a dhfear nevü srácot hogy ő hova vitte
Sziasztok!
Nem tudtok itt Komárom, Tatabánya környékén műanyagost, aki csinál motorra idomokat?
Szegény RS 125 kicsit megbucizta a Renault Clio oldalát, aztán most kicsit szét van esve a feje!:(
Esetleg ha valaki tud, kérem jelezze!
Köszi szépen: Béci
Húsvét hétfőn egy laza gurulás ?
Esetleg egy kis sütögetős,leülős,bandázós ?
Jah, nekem is gyanus volt a dolog.
Sztem nem futottunk bele, max szemből. Az meg kutyát macskát...
Volt amikor aggódtam itt a Tatai autópályás trafinál is, de nem kaptam csekket...

Jah, sztem az lesz. Szerzek olyan aluszallagot. Meg azért bedobok egy stabilizált tápot is neki.
Volt benne, de kiszedtem, mert 8000K-s volt az izzója, és az atomkék volt.
Oksi, filózzál csak.
Akkor lehetséges mindketten várhatunk levelet a közigről . Az egyik odafelé 100 helyet.kb 120.(bár hazafelé megnéztem,akkor a győri oldalra volt forditva a RAMET,de pár órával előtte?)
A másik hazafelé már a pályán. Énrám az Óvárosi lehajtó előtt villant valami vakuféle,de mondjuk lehet a mellettem lévő buszban fényképezett valaki. Az elől a busz elől sorolt ki elém egy másik busz a belsőbe,volt lámpám dudám légfékem .
Mikor villant a vakuféle az órára néztem,de az csak 105-t mutatott,szal,valami nem stimmel. Nem tudom, hogy ott most van-e korlátozás,meg hogy lenne-e esetleg egy oda telepített RAMET.(lehet megyek egy kört arrafelé a héten,amíg érvényes a pályamatricám,és megnézem azt a szakaszt jobban)

Az árnyékolást egyszerűen megoldhatod,amit a légtechnikások használnak aluszalagot, körbetekered vele a kábelt,vagy csak sima alufóliával.De ha a tápon keresztül szed össze valami nagyfrekis zavart,az már passzolom..........
Van xenon a motorodban?Mert pl:az okozhat ilyen nagyfrekis zavart,esetleg.....
A féklámpa elektronikán elgondolkodom.
Dehogy volt lassú. Idén én sem mentem még sokat, úgyhogy ilyenkor jobb is kicsit óvatosabb lenni. Néha még sietnem is kellett utánad a pályán.

Ne is mondd. Találkoztam én is velük. Jól le is fényképezett valamelyik felső cucc(persze szemből), de az nem érdekel.
Eddig mondjuk nekem sem volt ilyen gondom, de most más helyre kerültek a kábelek, és pont a főkábelér mellett megy. Sztem az zavar be neki. Azon filóztam, h hogyan tudnám leárnyékolni.
Azért csinálok neki egy stabilizátort, meg egy relés kikapcsolást is beiktatok amilyen neked is van.

Igen, 10A kapcsolásig mindent bír.
Ha majd kell jól be is szerelem.
Megoldódott!: O))))
Intézkedtem.....
Igen, jól láttál.
teszetre=tesztre