Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jobbulást mindenkinek
Gyógyulást neked és a Busának is!
Azért jó, h nem történt nagyobb bajod.
Gondolom a bőrruha jól érezte magát otthon?
írj majd 1 smst,ha kiderült vmi,én 13.ától vagyok otthon!majd jelentkezz,ha van vmi esemény!
Szevasz!Sziasztok!

Ne legyél gyökér h autó anyósülésén jössz fel!
én egyszer voltam Kakucson a Noparáékkal,de nekem kibaszott élményt adott!én se akartam felmenni,de rábeszéletek és k... jó volt,azóta se voltam pályán!
na lesz vmi a 15.éből?ha megyek tuti motorral és felmegyek a pályára!
ne legyél mindig olasz,legyél egyszer német
arra még a út se jó
Környe és Kecskéd között ahol van az a tó vagy homokbánya vagy mi a bánat
amúgy hol volt ez meg mi történt?
:( Jobbulást !
max. Öreg-tó kalóza leszek
Mostmár szerepelhetsz a Karib tenger kalózai filmben
fékkar,kuplungkar,gyári plexim megvan az jó lesz,meg egy dekli vagy dekni,nem tudom hogy kell írni....meg egy faláb
kösziii

Jobbulást Mámmá!
Szerintem ezt csak fújni kell,a lényeg,hogy nem lett nagyobb bajod.
Rendőrök voltak kint?
Fasza jócsunya a lábod de a moci se kutya! Mielőbbi gyogyulást kivánok!
igen,az az én lábikóm a háromszorosára dagadva bokától combom közepéig és mindenféle színekben pompázik,olyan mint a domborzati térkép
akkor már ide is bebiggyesztem a képeket...
Zsíros a gép!
más téma. Bemutatnám tatabánya uj ezredesét, erikám tulajdonát képezi olyan mint a régi csak jobb, ma azzal jöttem fel pestre, éshát be kell vallani kényelem fogyasztás szempontjábol jobb mint a 12esem. szeretnivaló vas 22 évesen tökéletes müszaki állapotban van
köszönöm,szükség lesz rá
majd összeszedegetek ám rá mindent és visszaülök
megijedtem meg szar érzés még de én ezentúl is motorozni akarok
elsövilla, felni javittatásban tudok segiteni, amikor összecsuktam a hondát, tökéletesre megcsinálták pesten, fényeztetés miatt keresd kissast (attila),
bal tükör,kuplungkar letört,plexi is de megvan a gyári...még este fél 11-kor megnéztem a drágámat,én amennyire láttam idom nem tört,viszont mindkét oldalt fényezni kell..én úgy nézem villa is kell
akkor gondolom a rendszám sincs meg , hát nem irigyellek, idomjavitásban tudok segiteni esetleg, sajnálatos hogy ilyen emberek vannak.