Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát ahogy nézem kicsit felhős időt írnak.
M0-án a fix trafik ellen csak a powertape segít...

Ha bemész, helyben kiállítanak egy zöld papírt neked.
Ha jó idő lesz mindenképp,de locspocsban maradok itthon. Én pályán gondoltam,már akár útközben élesben is tesztelhetünk,M0 és környéke,hemzseg a mérőautóktól.

A biztosítóval már ki van a t........., rájuk telefonálok, hogy a díjfizetési igazolásomat még mindig elfelejtették kiküldeni
26.-án megyünk ugye?
Sztem mehetnénk pályán, bár utálom...
Redituréész
oké,bár nem tudom még hogy lesz most időm,holnap már dolgozom...meg most esik az eső de inkább most essen mint nyáron
Végre jó idő volt a hétvégén, ezért nyeregbe is pattantunk!
Vasárnap reggel 9-kor gooo:
Ócsa- Kiskunlacháza- Délegyháza (tavakhoz) aztán 51-es- Alsónémedi- Ócsa- Üllő-Gyömrő-Maglód- Pécel- Isaszeg- Nagytarcsa-Kistarcsa- M0-Budakalász-Pomáz-Csobánka-Pilisvörösvár-Piliscsaba- Tinnye (üvegtigrisnél kávé)- Perbál- Nagykovácsi- Beverekedtük magunkat pest szívébe a dugóba ahol senkinek nem tetszik hogy előrecsorgunk a sorok között, "Mekibe" kaja és irány haza! Este 8-ra már itthon is voltam! CSodás nap volt! Klassz 330 km, és megint elcsodálkoztunk mennyi szép hely van ebben a kis országban...
Én holnap már vagyok, meg pé.-szo. is ha gondolod...
megint drágul a benzin... nm lesz ennek jó vége!
biztit ma megkötöttem a hayára első lépés megvan
mehettek ma is motorozni,jó idő lesz
kár..akkor csak jövő héten megyek...sebaj,ússe tudnék motorozni hétvégén mert dódozom
Sziasztok! Tudna nekem segíteni abban, hogy 250 cc quadot vegyek e meg, vagy elég a 200 cc is? :)
Holnap (vagyis ma ) nem de csütörtökön már vagyok
holnap dolgozol?
Na, jót kerültünk ma :D Igaz eláztunk, kétszer is, de csak nagyon picit :) Jó volt újra motorozni :) Igaz ilyen benzinárak mellett, minden km ajándék :DD
itt csepegett az eső nem lesz bicajozás
aki úgy érzi, hogy érzi az jöjjön ma 14:45-re a burger king parkolóba :P motorozzunk 1et
nekem mindig aszondják hogy 30 felett minden nap ajándék
tehát minden napot élj ki rendesen
buli volt?gondolom nem mert nem híttáááá
Vasárnap
valaki segítsen! Tatabányán a KPM-nél csütörtökön meddig tudok vizsgaigazolást kérni?
mikor lettél 30?
igyál helyettem is
Na megyek iszom 1 sert. Esetleg kettőt. Megnézem így harmincon túl nem változott-e az íze