Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Láthattad ,akkor indultunk kakucsra,a blokkoló teszetre.
Jó volt,bár az én tempón lehet kicsit unalmas volt a számotokra (lehet chopperra kéne már ülnöm,öregszem ) Este már hűvös volt a pályán,hazafelé.
Amit még a ledcserénél ígértem, nem felejtettem el,sort kerítünk arra is ebben a szezonban ,tegnap egy kicsit megcsúsztunk a visszaindulással,én meg elég szarul látok a sötétben.

Pályán a yardok a sötétre előbújtak,a pesti oldalon már foglalkoztak valakivel,a győrin meg beértem egyet,egy meg lejjebb a kútnál (megnem mondom melyiknél) ugrásra készen állt a kihajtónál.
Nekem még nem csinált semmi fals riasztást feszingadozásra,bár az enyém közvetlen az akkura van kötve egy impulzus relén keresztül, a kábelek elvezetésénél törekedtem a vezérlő és jeladó kütyük elkerülésére. (a központi egységben kellene,hogy legyen egy feszstabilizátor)
Idáig bekapcsoláskor volt egy riasztás,de az azért volt mert az egyik fejcsati nem volt rendesen a helyén,így a teszt végén ezt bejelezte,azóta semmi fals riasztásom nem volt.

Ez a féklámpa villogtató a dupla izzós lámpával is megbirkózik?
Ezt küldtem
küldtem mailt arra a címre ami az adatlapodon van.
De 06203420483
Láthattalak tegnap az1-es úton kb 2-4 között a turul feljárótól a körforgalom felé közlekedni 2személlyel?
Teve!

Neked is nittelőd van?Mer eza csikánó srác nem tolt számot...Biztos odalett a sok burritó tól....A motorral nem nagyon akarok mozogni mert seműszaki se bizti slick gumi stb...de ha esetleg a garázsomnál összefutunk és eltudjuk intézni a műveletet az megfelelő lenne számomra...Népház mögött van a garázs.

köszi üdv!
Jót motoroztunk tegnap! Kellően el is fáradtam.
Kell neked is majd egy stabilizátor a Kiyo-hoz? Én építek neki egyet, ami stabil 12V-ot fog adni neki.
Amiről meg beszéltem így néz ki. Vagyis ezt árulom. LINK
Majd nem mondod ezt, ha megint odaverlek...
Hát jah, akkor most megúsztál egy mosást... Én ma töröltem át a mocim tetejét, de az alsó idomokat inkább hagytam, mert mire leértem az utcánkból tiszta sár voltam....És a poén az, hogy nem volt szar idő, csak a szél fújt!
Elvileg holnapra mondják az esőt, de remélem nem lesz belőle semmi, mert már a mai kb.30 km is nagyon jó volt és nem akarok még napokat várni, hogy mehessek csapatni! Bár indulás előtt megint takaríthatom...

jó időt és sok benzint a tankba!

üdv.: Krisz
Szavazás lehetősége nincs biztosítva, neked meg aztán pláne nem
nincsmit
Kurva sokan?

Akkor inkább már sok kurvára szavazok...
A holnap az jó a bridgestone-nál!
Milyen a nittelőd?
Mailomra tolj már egy számot amin elérlek aztán összecsörgünk!

Teve neked is köszi azér!
Nyáron szuper kawa-meeting közös gurulás balcsi kör ha ráér mindenki akkor már kurva sokan leszünk tervezés alatt...
Nekem van,én kölcsönadom.Gyere el érte Császárra,vagy most délután dolgozom,ha holnap odajössz a bridgestone parkolóba fél 2 felé akkor oda el tudom vinni.
holnap otthon vagyok ugorj át és megoldjuk.
hidd el papa ez a része már nem hoz lázba, ugyis mire a gixer felgyorsul addigra nekem már lassitanom kell
nálunk most is esik az eső,éppen kocsit takarítottam...még jó hogy nem mostam le
Nem vagy elég beválalós teve!Legalább -2 +1 el kéne veretned najónem...

Ápropó!Szükségem lenne láncnittelőre kölibe,mert befűztem az 520 as szettet a gépbe de nittelőm sovány...Baltanyéllel meg nem akarom szétcsapkodni az Rk versenyláncomat.Szóval valaki igazán megszánhatna eggyel két tekerésnyi időre
Én tudom mit jelent, megint csak lassabb leszel...
Meg az enyém is
sziasztok , megvan a -1 es első lánckerekem, Tudjátok mit jelent ez? vasárnap felhelyezem és irány a mekiring.