Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

utcán kb 2.2 kell bele hidegen
Melegen 2 barra kell beállítani,tehát olyan 1,8 kell bele hidegen.Leengeded kb 1.8-ra,mész egy erőset vele pályán ,és amikor lejösz akkor rögtön meg kell mérni a nyomást,és 2 barra beállítani.
infó kéne nekem hogy a 190/55ös racetech k3as gumit mennyire kell fujni utcára,és pályára!holnap felrakatom,és indulhat a csapatás
Manka

sajnálom ami Veled történt remélem jól vagy és te is és a busa is javulgat!
mihamarbb találkozunk az utakon,vagy a gyroszosnál
én most örököltem egy bőrrucit nagyon klassz csak a cibzije rossz de egyébként makulátkan
még jó hogy a ruhámat nem kell javítani
vihetném Timihez én is
,á dehogy, csak a hülye autósok még nincsenek felkészülve ránk sajnos,én tavaly csúsztam el egy részeg bicós miatt,azóta átértékelődtek bennem a dolgok talán túl óvatos is lettem, nehéz rajta túllépni egy év után is,úgyhogy fel a fejjel nem lesz itt semmi gond
oké,már mondta Timi hogy beszéltetek!
Örülök neki hogy tudtam segíteni
és a motorozásban is benne vagyok,ezentúl egyedül úgysem szeretnék menni sehova motorral,legyen valaki mindig velem aki összekapar az útról
Szia,,
Sikerült beszélnem a Timivel nagyon ari csajszi,megbeszéltünk mindent pénteken megyek hozzá,köszi a segítséget,rendes vagy
majd ha jól leszel gurulhatnánk 1-et
Szia
Cső Oszi!

Gyanítom szombaton lesz a felvonulás....Hánykor van induló?

Mexikánó!Én melózok 15. én úgyhogy ez a kakucs nekem szopó most...
most mégis lesz felvonulás?
remélem is ,hogy jó volt Jó estét Mindenkinek!
na megdumáltam Timivel,facebookon az ismerőseim között keress rá és ott megbeszélitek majd a dolgot...Vályné Szliva Tímea ráér szinte bármikor megvarrni a nacit


így nem lehet hozzáállni a motorozáshoz!mi nem a határokat feszegetjük a határokat csak 1 kellemes pályázás lesz Kakucson!
mexikói
ha tudsz valamit h lesz e pálya,v lesz valami infó,írj ide!bár vki jöhetne motorral is!
holnap megyek haza!
Az Olasz tudja mit akar!

Azért megyek sváb barátom Dixikém és Mehííkói Michelin mester,hogy amikor egy baszott nagyot fogtok baszódni a hideg aszfalton,akkor segítsek nektek fizikailag és lelkileg feldolgozni!
hát nem tom az nehéz dió
és a repsol-ost is meg kell varatni era, mert az már az enyém
1 tenyérnyi fehér bördarabbal kell megpotolni és kész is van
köszi...azon vagyok hogy gyógyuljak
rendben, köszi szépen,ja és jobbulást neked
facebookon írok majd neki,nem akarom csörgetni mert tuti alszik a kisfia...aztán majd jelzem mi a helyzet
Szia,,persze jó csak gyorsan kéne,én holnap du vagyok ha valamikor de. jó lenne neki akkor elugranék hozzá,
olvastam hogy "szellős"lett a bőrnadrágod Timi barátnőm vállal ilyeneket de Ő Tatán lakik,ott is jó?én mindig hozzá hordom a bőrruhákat ha javítani kell rajtuk
a 4.kép az tuti de jó mind