Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

már 2 hete vagy valahogy úgy lett összedobva...csak még fényezni kell de egyenlőre jó nekem így,csak menjen
nocsak, kész van a géped?
engem vasárnap csaltak motorozni,szombatra programom van
ez powerszelepes gép?
Hello Gábor. Olyan gondom lenne hogy 6ezerig rendesen kipörög majd fulladni kezd. Azt mondták esetleg a gyertya vagy a karbi lehet. Nagyon sok munkám lesz vele de 30 ezerért nem tudtam ott hagyni...Viszont rohadt jó az uttartása! köxi üdv: Rajmi
szerintem erika ott lessz, ha jol tudom nem dolgozik, és még motorja is van
szevasz rajmi, parancsolj, mit szeretnél tudni miben segithetek, látom van valami vasad.
Gondolom nem a menetrendet nézegette...
Na bazz, mi nekünk is ilyenkor kell dolgozni.
Nembaj, legalább akkor jó időtök lesz!
Szombaton ha jó idő van egy kisebb túra esetleg? Környe -- Megyeri híd -- Vác M2 (2/A) Parassapuszta -- Letkés - - Párkány -- Egom. -- Környe Hm?
Kipuceráltam a légszűrőmet, azt muszáj volt inni 1-2 sört mellé
Na nem ihatok többet, volt = voltál
Biztos nagyon ki volt öltözve esetleg vetkőzve
Brutális vagy!

De azért még nyalogatod a sebeidet!?
hát, lesz vele meló bőven, de nem baj ügyes vagy, megoldod
szija,, hát nem semmi bátor vagy,nem rossz csak helyre kell pofozni holnap gabi bent lesz a garázsban fog tudni segíteni neked itt a neten kérdezz bátran
Szia Era! Megvettem a mocit! Majd pénteken beszélünk. Egy két tanács is kellene majd a Gábortól! Köxi Rajmi.
tehát ha Cristoforo barátunk a szomszédban a kocsimat látja az nem én vagyok,nem kell kombinálni,nem pasizni vagyok
de ez a Dad city milyen máááááá
öreg papa vagy 6-szor eltekert a buszmegálló előtt és közben majd elesett,annyira bámult
használatban van
most meg a bítliben szarakodik az egyik gyertya...mi jöhet még?most vittem át Dadra,csinálják mááá meg nekem remélem hamar kész lesz..ott is hagytam a szerelőnél.buszoztam hazafelé,háát nem nekem való


Gratulálok!

Akkor jól sikerült a veretés!
Ma délután mekiring? jön valaki?
Hogy áll a Hayabuja?