Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem figyeltem, bocsesz. Hétfő hosszú nap elfáradtam a végére
jaaa,integethetek neked Környén szembejövet fogd arra hogy szembesütött a Nap,nem láttál
holnap viszont motorozni fogok ha mással nem,a harleyval tuti
majd spórolok rá
tavaly néztem 24-ért,azt tudom...mert aránylag kicsi az akksi,kisebb mint az átlag motorba
Lehet Bár úgy látom a tiedbe jó drága akksi kell, 18-22e között van a neten.
mer Te szimpatikus voltál biztos
A kínait nekem is mondta, de nekem Unibat volt benne (olasz) az nincs most nekik, de nekem adott 10.000-ért Vartát.
Én is sárberekben vettem, mindig ott veszem velem rendes a fószer. A dózsakerti ugyan az a bolt legalábbis közös a tulaj vagy ilyesmi, mert egyikből a másikba szoktak küldözgetni ha nincs az amit kérek.
van már akksitöltőm,holnap rajta leszek az ügyön hogy motorozzak
A motoros ahol tud, segít
nincs ott sem,már megkérdeztem a bácsit
van egy barátunk aki ígért egyet 2 pusziért,totálkáros hayában van,majd kioperálja holnap,megnézzük műkszik-e
Vagy van még egy tippem,beszélj Oroszlányon a Mészáros Lajossal (volt Somodi autósbolt a Bánkin) Ő is motorozik és szerintem be tud szerezni egy haya akksit.
Akkor néz be a sétáló utca mögötti részen lévő akkuszaküzletbe,ha jól tudom Vadász utca vagy mi a neve ahol van.
Nekem pedig a sárberekiek hozzták,telefonon beszéltem le velük,már csak el kellett mennem érte.
meg valami kínai gagyit akart ajánlani ami állítólag jó bele de hamar megdöglik,mondtam azt nem kérem
engem olyan piszok módon ráztak le Sárberekben hogy csuda...nincs és nem tudom mikor lesz...ennyi egy vevőnek nem szabad ilyet mondani,nem?
T.bányán vagy egy-két akksi bolt,ott beszerzik pikk-pakk.Nekem tavaly 2 nap alatt meghozták a gixxerbe a bannert.
már keresgéltem másik akksit csak sehol nincs olyan ami nekem kell
csak finoman,a végén még lesérül és bosszúból kinyírja az akksit
na de ha megtalálom
ezek a tőttőőőők már csak ilyenek,mindig jól el bújnak mikor meló van
köcce
egy fagyira a vendégem vagy
a haya nem indul,akksi lemerült
és nem találom a tőttőőőőt,pedig valahol meg kell lennie
agyhalott leszek Tőlük (K&H) azt mondja a helpdeskes hölgy még -(hd)nincs könyvelve a megadott kötvényszámhoz a befizetés
- (én) de ,csókolóm kérem,már 8 napja megtörtént a számláról levonás
-(hd) érdeklődjön jövöhét kedden, 22-én
-(én) nekem 26-án mindenképpen szükségem van az igazolásra
-(hd) akkor majd sürgősségivel kiküldjük Önnek
-(én)

bazdmeg a 21.században,nem képesek egy február 3.-án kezdeményezett biztosításkötést/váltást 6 hét alatt befejezni.
lézeres autok is vannak bőven,főleg a csomópontoknál,a fixek ellen tudom hogy nem véd