Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Értem...
Hát sajnos elmúltak azok a szép idők mikor még olcsó volt a benzin...

Nagyon meg kell gondolni a dolgokat...főleg, hogy esznek is rendesen a paripák! de cserébe kapjuk az erőt, a sebességet és az élvezetet... Hisz azoknak élünk
csak felvonulni megyek én is !
arra lesz csak keret
Akkor te is szinte új mocival kezded meg a szezont!
A komáromi találkozót én lehet kihagyom, mivel utána érettségizek és nem hiszem, hogy sok időm lesz majd nagyobb távokat menni. Lassan majd el kéne kezdeni tanulni rá.. Bár van még 1 hó addig!
Nekem ki van vonva még ! Jövő hét végén már mehetek...
Meg kicsit kell majd polírozgatni mert most volt fényezve.
Még nagyon puha a lakk,vigyázni kell rá nagyon...
Komáromba lesz tali jövő hónapba,azon tuti ott leszek !
Oksa köszi....
Remélem már lassan meg is marad a jó idő. Mindig hétvégére romlik el, amikor meg tudnánk menni gurulni... Hétköznap meg meleg... VICC
De így hétvégente legalább ki lehet csinosítani a moccokat! Már csak indexek kellenek meg olajok amik elv. vasárnap jönnek. Aztán a baby rajtra kész...

üdv.: Krisz
Ma felébresztettem az alvó oroszlánt :)
Csudiszép új fényezés
Majd szólok ha megyünk legközelebb...de sztem hamarabb lesz a kis gurulás amit tervezel
Szia
Okés majd írok bővebben ha megtudunk valamit, de még csak tervezőfázisban tartunk!
Szép a moccod, láttam a képeidnél, hogy jártatok már Esztergomban....
Milyen gyakran gurultok és merre? Lehet, hogy pár alkalommal csatlakoznék ha nem bánjátok..

széles utat!
üdv. Krisz
Én benne vagyok !
Ha van pontos időpont írj rám :)
na az enyém akármit csinálok minimum a 7 lityi, de hát valamit valamiért. és 200 lovat meg kell etetni
Sziasztok! Május 8.a után tervezünk egy nagy, közös gurulást Komárom- Esztergom megyében!

Az útvonal még alakul, reméljük minél többen leszünk és tudunk egy királyat csapatni...
Akit érdekel az csatlakozzon, írjon RÁM!

Amúgy Esztergom környékén a hétvégéken már folyamatosan várhatóak kisebb összejövetelek és gangelések! Ha van valaki Egom és környékéről az légyszi írjon!

Üdv mindenkinek

Szép időt és széles utat!

Krisz
annyit eszik az enyém is
jű reggelt, hát sajna a takarékosság nekem nem jött össze, ADRENALIN, éshát sajna jóval 10 fölött volt ma reggel a fogyasztásom, viszont cserébe kaptam egy brutális Tatabánya Budapest utat, szélvédelem nélkül 260 ig tudtam huzni,
Tegnap is meg ma is motorral megyek suliba :) kár, hogy tegnap kicsit megfájdult a fejem, mikor tankoltam, és megláttam, hogy 374.....
de így legalább takarékosan közlekedek :D 5.3/100
Menjetek ma motorozni jó idő lesz
Ez a kemény, nem a Tarzan talpa: Gigi
Jó reggelt lusta brigád!
Jah. Lassan OT-s rendszámot kapok
30 éves veterán kaszni
oké,köszönöm szépen
Manka01:
A Mészáros Lajosnál (volt Somodi autósbolt, Oroszlány) be tudsz szerezni a motorodhoz új akksit,ha a totálkáros hayából nem jön össze.Ma voltam nála másért,de rákérdeztem,ma is volt nála pár darab motorakku, amit rendelésre hozott.
semmi baj...öregszel