Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vettem egy kutyát, és az oltási könyvébe érdekes módon csak 1 címbe van beragasztva a parvo meg még valami ellen, ez azért furcsa mert 8 hónapos a kis Diégó és lakásban tatjuk. ezeket nem kéne ismételni nála? féreghajtást milyen gyakran kell intézni?
Manka doktor rendel
na ki vele,mire vagy kíváncsi?
Szevasz nekem vannak ilyen félkukás gumijaim. megbeszélhetnék. Apropó van közöttünk Állati szakember ? kutyaoltással kapcsolatban?
Sziasztok...

Esztergom környékiek vannak?
Esetleg valamikor egy közös gurulás?

Am. Krisz vagyok Esztergomból...:)

üdv.: Krisz
akkóóó még gyűjthetek
Akkor nem vagyok egyedül :) Jobbulást! :)
Felhívod az okmányirodát ahol lakol (Oroszlány) és megmondják hány pontod van és mikor kaptad őket
Akkor nekem elméletileg van 4 pontom,engedély nélküli vezetés/sisak nélkül quaddal :) 2 nappal előtte fogtak meg mielőtt megkaptam a jogsit,rögtön el is vették 4 hónapra,meg 20000ft bünti.
Csőtök!

Valakinek tipp infó a közelben fellelhető 120-180 as utcai gumi garni?Műszakira kell tehát nem legyalogolt kéne,és nem bakelit!

Valaki?
Jobbulást

Kresz pontrendszerrel kapcsolatban:
http://www.kiskun.autosiskola....
máá megvan az ok hogy miért voltam dilis...ma reggelre egy merő takony lettem meg lázas vagyok
hogy is van ez a pont-dolog a KRESZ-ben?mennyinél kell újra vizsgázni,na meg hány évente évülnek el a pontyok?
Nyűgös vagy?
Vegyél be egy Papicilint
Ma még kapható
ma nyűgös vagyok nem jó semmi,bár nekem ússe lehet megfelelni
holnap reggel irány a reptér,Papát lepasszolom de mire megint hazajön,mááá motorozni fogunk
Lassan neki is kell iramodnod, hisz csak tavasz lesz mán'
Hát ez vadállat.
elfelejtsem
Egy hónapja én is meg voltam indulva,hogy veszek egy cr-t,de aztán felhúztam magamat,mert csak a szar volt mindenhol.Majd egyszer...
Na mi a ferde medvepénisz van itt?
Ma rendeltem egy ilyet,hogy nehogy elfelejcsem,hogy melyik lábam mire való
mindig nekiiramodok hogy veszek motort aztán annyiban marad a dolog...most nem hagyom,valami úgyis lesz
mindenki aszondja hogy most már mutatkozzam is mert "ezer éve nem láttak"
hurrá,mégegy ződség
nincs semmi különös.....DRZ 400-ast hajtok éppen,azt szeretnék melóbajárós,szaladgálós motornak
de nincs kedvem elmenni megnézni mert hideg van