Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha az időjárás,a munkahelyem,(elvileg szabin leszek)és a pénztárcám is úgy engedi csatlakozom a kakucsi menethez,persze mint segédfázis,karcoljanak csak a nagyok,én meg lesem a technikát
itt mindenki mindenkinek a mindenkije
köszi de nem érdekel,még majdnem új ami fent van
Kurvák
Igen kolléga,Erzsike vagyok a büféscsaj
úgy sejtem, mexikói is kolléga..
Dixi, lehet hogy téged láttalak egy csopperes társaságában azt hiszem szombaton füzitő és tata között?
Amúgy egy 1-ei hozzászólásodat olvastam a gumis témába és egy nem nekem címzett kérdésedre válaszolva, én kollégája vagyok a Zolinak.
Jó is lenne, ha rendesen meg lehetne nézni állat nagyban...
én ha otthon leszek még 15.én tuti h megyek kakucsra!rá vesszük mindig olaszt is,de remélem nem dolgozik a "lelkem"
Délelőttös vagyok..Ilyen kretén 6+1 be tolom és ahogy esik úgy van szabadnap : O/ eggyre megy hogy hétvége vagy hétköznap.Addigra megpróbálom elintézni a papírmunkát,de nyilván ha úgy adja ki minden szívesen csapatnék.Bemelegítésnek se lenne utolsó egy kakucs.értekezünk még ezügyben ha megyek ha nem
Mit én is?Csak válaszoltam arra,amit a motorgumis topicban írtak nekem.
Apropó,hátsó gumi nem érdekel?
Jaj mááá,Te is?
15-e neked is kedvezően hatna a bióritmusodra?
Most gondolkodóba ejtettél,érdekel a dolog.Néztem a munkarendünket 15-e az olasz R6-osnak is jó lenne,és az időjárást is megnéztem,az is jónak tűnik.Majd holnap beszélek vele,hogy jön vagy sem.Úgysem mond nemet Én kocsival viszem a motort,mert át van alakítva pályamotornak.Ha nem lesz valami rendezvény,akkor menjünk.
Ja brian tól jött az elsőm
olcsó tűzoltásra jó
de a hátsóba sikerült jóárasított contit szerezni
előre meg bt015 van...inkább a conti hoz vennék elsőt : O)
Most jöttem meg a motorozásból Ettem egy kemencés lángost Vigándpetenden
Há' perszeee Az övé már vásznon van, gondoltam annál azért még az én "levetett" gumim is jobb... Amúgy meg falusi gyerekek vagyunk, még hagyományos családból, semmi buzulás
Inkább még te dolgoztál rajta egy kicsit mi?
Leppippantottad,aztán elszaladtál,nehogy vissza tudja adni.
Dönlopot vegyél,vagy bridsztont.Brian-t ajánlom a gumis topikban,nekem mindíg jó gumikat küld jó áron.Lehet kontinentál is van nála.
Nekem egy pár (120/70 180/55) Mez M3 volt tegnapig, még pont műszakis, de pipa nélkül nekiadtam Nomad nevű kedves ismerősömnek