Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szép napot mindenkinek volna egy pár alkatrészem és idom garnitúrám eladó gsxr1100 hez generátor , önindító , oldal sztender hátsó felni tárcsával .az árakról érdeklődj biztos megegyezünk
Sziasztok! 92 es tigrishez kék-fehérhez keresek gyári festésű farokidomokat .06703794942
Szevasztok!A Mocim(88-as púpos 1100 gixi)-nak a kipuffantórendszere jobban mondva a leömlők tökre elrozsdáltak nem vészes e csunyácska lett szegénykém :) Szerintetek mit érdemes velük csinálni?Full rendszercsere, vagy rozsdamentesités és ujrafujás?
Indy ! Nem tudom , de majd úgy is megyek festékboltba !
Ott színkártya után ki keverik és spray -be töltik. az én blokkomon még a gyári festék van .
Kérdés , hátsó teló olaj csere ,menet ?
kösz Tasi
Úgy látom van meló !
gsx-r 1100 92 esnek a bloknak mi a színkódja?
Hát én szerelek ezerrel :S
Mindenki élvezi a jó időt és motorozik!
Bocs, én sem bírom ki. Nekem gumi nélkül nullás a felnim, és a pályagumival van, h 40g simán rámegy...
Mivan srácok? Nagyon leült a fórum
Pedig tényleg jó a felni. Nem kereskedő vagyok. A saját gépemen volt rajta kb. 1.5 évet.
Ha így van :) De az én motoromról volt szó, ezért arra reagáltam :)
Viktor ! BOCS , de nem bírom ki hagyni !
Van egy felnim , nem üt csak van rajta 45 gramm súly az egyik oldalon , Még egyszer bocsi !
Te jó isten ! ezt biztos ,hogy jól látom ?
OK.

Pl: Ha viszont így van felrakva, akkor bizony az a része mozog ki-be a lengéscsillapítónak ami a motoros térde felöl van...
Egy két dolgot tisztázzunk :)
Nem divat. Aki valamennyire is ad az úttartásra , tesz fel kormánylengéscsillapítót. Bár a véleményem szerint ,életveszélyes is egy komolyabb motor ,ha nincs rajta. Annál még egy fos állításmentes gyári is jobb.
A gsx-r -er vázán alul alapból ki van képezve a két furat ahova a kormánylengéscsillapító konzolját felteheted. 1991-ben! Nekem WhitePower gátlóm van 10-en valahány fokozatban állítható..most nem tudom pontosan mennyi.
A krómszár pálcája nem veri a térdem mert az fix! Maga a ház mozog és ez van a kormány, ill. a teleszkópszár házhoz kötve, így a kérdésed ....hát hogy is mondjam . Cáfolom
Sosem lesz olyan ,hogy beragad emiatt a kormány, ha csak nem betonra köt benne az olaj. Inkább attól félj, hogy ne haljon meg benne a szimmering, mert az izgalmasabb csere. Na akkor viszont bepuhul és halottnak a csók :)
Hmm, jobban megnézve a képet - lehet hogy valami elterelte a figyelmem..? :-) - benéztem, úgy látom a Te motorodon is a szabadon mozgó vége van a műszer fal felé.
Sorry.
Köszönöm, kb erre tippeltem.

Másik dolog: Láttam a motorodon kormánylengéscsillapítót, szép hosszú méretű, kb úgy néz ki mint az enyém. Úgy veszem észre mintha ez kezdene 'divat lenni', egyre több motoron látok ilyen utólagos csillapító felszerelést.
Pár 'képzetem' van ezzel kapcsolatban:
Nekem egy totál noname darabom van, és elgondolkoztam mekkora gáz lenne, ha neadj isten valami miatt egyszercsak 'beragadna' a lengéscsillapító és nem lehetne elfordítani a kormányt..
Remélem ilyen nem fordul elő.

Plusz Téged Indy nem zavar az a 'tudat', hogy a lengéscsillapító hegyesebbik vége a térded előtt 'kalimpál ki-be'?
100- 150 e
Sziasztok,

Információt kérnék, bár tudom hogy állapotfüggő, de mégis általában mi pénzért megy manapság egy levegős 1,1-es blokk?
Sziasztok! Van egy eladó felesleges első felnim (nem üt!) 89-92 évjárat 750-1100-es re. 23000 ft. Budapest XV.ker. Ha valakit érdekel,írjon. gsxr.1100@index.hu
ha valakit érdekel1100 henger 10000,hkar 4db 15000
Nem kell, mert beindítás után a pumpa elkezdi keringetni az olajat, az meg maga előtt tolja a levegőt, vissza a karter térbe. Onnan meg úgy is távozik a felesleg a karterszűrőn keresztül...már ha számítana. :)
Sziasztok,azt szeretnem megkerdezni hogy olajhuteses gepnel olajcsere utan,szedszedtem a hutot es onnan is kiontottem az olajat a hutot nem kell legteleniteni felontes utan valahogy?Segitsegeteket elore is koszonom.
Szabadul fel hely :) Várlak Oszi.
De látom sikerült megoldani