Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gratulálok!
Gratula! Apa! :)

u.i.: Ha gondoljátok vegyétek meg az új superbikeot, van benne egy két cikk, mi titeket is érdekelhet.
Gratulálok!
Egésséget és hosszú életet nektek!
Sziasztok!
Csak jelenteni szeretném, hogy egy újabb feltehetőleg motoros csaj van a világon! :)))))) Most született 3 órája!
Jól van. Sok motor van itt most mire én csináltam anno. Megnézed őket.
Ma vagy holnap készítek is egyet egy K5-re. Majd befotózom.
Jól van, várlak szeretettel.
Hali
Akkor jelentkezem 1-2 héten belül úgy is lenne még mit csinálni.
Lehet hogy rádbizom a rendszám tartót is, mert amit lehet hozzá kapni az qrva drága.Valami ilyesmi kéne (kép). Ez elvileg 1 az 1-be fel megy a gyári "bumszli" helyére.
Nekem is ilyen Sebring van rajta, de egy ideig még nem fogom hallgatni, az biztos. (sajna) Tegnap láttam a blokkját a szerelőnél egy asztalon. Végül is semmi komoly, de egy ideig még nem fog menni, az biztos...
Ajjaj! Az 1100-as legalább kétszer olyan gyors lenne, mint most!
Akkor még a verseny súlyunk is jóóóóóó volt ,nem de ?
Pontosítom! Szóval jó volt "hallgatni"!
Amúgy így kezdődött az "EGÉSZ"!-))))
Sziasztok a hideg téli napokon! Tegnap én is indítottam a gépet! Járattam vagy húsz percig! Jó volt hallagatni a sebring öblös hangját!
Kéne az egész motor, hisz sok mindent az is tart. Fék , váltókar ..nem tudom mi hogy módosulna. + mögé kell rakni konzolt, vagy újakat maratni..jó lenne látnom.
+ Most adom le a rendelést egy féktartó konzol párra ,mit egy VFR-e gyártok. Dupla munkahengeres Yamaha fékekkel :) + 3 féktárcsát is csináltatok az FJ-m re.
Ha úgy van jó lenne együtt a tiéddel. Jövőhéten küldöm el a megtervezett cuccokat a cnc-s barátomnak. De kérdés neked egyáltalán hogy lehet megoldani, mert mindent meglehet természetesen. :)
Amint elült ez a nyomorék szmogriadó már mobilis vagyok, hisz időközben szert tettem egy motorszállító utifutira így ez sem kérdés már :) Hívj ;)
Hát nagyon remélem..De ez majd elválik pár 1000 Km után.
Most még megy rajta a "fúrás faragás"
jah így már nekem is érthető.
Bosszankodtam is itt magamban, hogy az enyém mért nem produkál valami hasonlót hidegindítás címén. Így már érthető. Sajna, az én vasaimnak nincs fűtött helyük. Igaz, a Gixxer most melegen van, szerelőnél.
+ 18-20 fokos a garage ,, talán azért .
Oszt jó lesz a koronás ? Satko , mondjuk ezt még nem lovagoltam
Azt mondják ez is emelgeti az elejét rendesen !/ 185//
Én csak talicskával tudok egy kerozni !
könnyen indul.
Fasza
Én is pont ma inditottam be egy picit az új vasat
Gyerekek ! Vissza térek a régi módszerhez, két hetente indítok , nem érdekel a -15 .
20 perc alatt sem ,melegedet fel rendesen
Hali Indy!
Amiről a már kérdeztelek Lábtartó lejjebb vitel.
Kell hozzá az egész motor vagy elég ha csak a konzolokat látod?
JÓ VAN.... JÓÓÓ VAN ,,,,,,,,,,,,,,,, meggyőztél .!
"DE még egyszer mondom , HA NINCS !"

"Olyan nincs, hogy nincs. Akkó van."
Mester, Te szerelő vagy, mindig van. Ha nem itthon, akkor ebay, külföldi bontó, nem kell ezt magyaráznom szerintem
Néz körül itt http://e-motorparts.addel.hu/p... trofihoz elég sok mindenük van !

DDR -es cucok ! Hello Jani tasi
titokba