Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Beszéltem a szerelőmmel,utánanéz a méretnek, és szól. Ár amúgy mi volna.

(No, az sok)
csak lánc van abból is 2db! lánc hossza 116! nekem 1127cm gsxr-hez kellet volna de nem lett jó (rövid lett)! ennyit tudok róla a többit a szerelőd tudni fogja! azt kérdezd meg hogy a tiédbe milyen hosszú kell! Üdv
Jók lennének nekem adatok, csak lánc, vagy komplett szett, és, ha az, akkor kellenének nekem fogszámok is,+ tengelyátmérő. Én meg addig csak úgy cm3, meg évjárat alapján megpróbálok utánakérdezni szerelőmnél...
Üdv! sajna nem tudom hogy jó e! esetleg utána kéne hogy érdeklődj!
Me? Okícs má ki legyél szíves, mester!
Helló! Ha tudnám, hogy 94-es 750W-be is jó az a vezérműlánc, vevő volnék rá, de szerintem erre kevés az esély...
Hülyeség ellen nincs orvosság
Szerintem úgy megy, hogy beviszem az egész nyerget szétkapva, lerakom a tömítéseket az asztalra meg a fékdugattyút is leméricskélik assszt legyártják....de rahedli drága szóval.
DE ebben igazad van hogy nem egy egyszerű tömítés hisz a belső tömítés külső fala nincs síkban hanem van egy kis emelkedése....
Ma szét szedtem 4. egyére összeraktam, de ha holnap a nyereg alja nedves, olajos lesz felgyújtom.
Azért ez nem úgy van, hogy bemész a csapágyboltba és veszel karmantyút hozzá :) Ha minden igaz, 5910740F00 a gyári cikkszáma, és 5 Eur darabja. Szerintem...
ahan szóval ugyan azon méretű.
Esetleg valami 1100 spanodtól vagy hayabusás ismerősödtől nem tudnál informálódni ez ügyben? Fontos lenne nekem.
Hali

Az enyémek hayabusáról valók, de csont u.a.,mint a vizes 1100-é. Ez a jó a suzukiban, hogy nem nagyon fejlesztget. :) A 3 dugó ugyanazon méretű, de most meg nem mondom neked hány mm-esek.
Sziasztok! KERESEK GSXR 1100-as hoz (levegő-olajos)NYUGVÓCSAPÁGYAKAT, ha valakinek lenne vagy tud akinek lehet, kérem jelezzetek SOS-be kellene! előre is köszi mindenkinek! ÜDV
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem.
igaz e az, hogy a Suzuki GSX-R 1100 (93-96) 6dugattyús féknyergeiben az ÖSSZES fékdugattyú külső átmérője 27mm-er?

Indy neked láttam a motorodon ilyen nyergeket itt most gyorsan köztetek! Segíts kérlek!

Az én motoromon már ha minden biztos ilyen nyergek vannak és karmantyút akarok bele rendelni, csak biztos akarok lenni a típusban......
Üdv mindenkinek! Másodszor B.U.É.K mindenkinek! ELADÓ 2DB VADONAT ÚJ DID VEZÉRMŰLÁNC ( GSXR 1100-as hoz , 86, 87, 89, 90, 91,-es évjáratokhoz jó!) 116 tagú! Nekem méretpobléma miatt nem lett jó sajnos! sos! ha valakit érdekel irjon!
További szép napot!
Új hátsó lánckerék eladó.
Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!
Boldog Új Évet Kivánok!
Nekem megvolt az év uccsó motorozása!
Mindenkinek benzinben gazdag boldog új évet!
Kellemes Karácsonyt Mindenkinek!
Sziasztok !

Az összes szakinak , nagypapának , fiatalnak , és mindenkinek .
Boldog karácsonyt kívánok . ,,
Barátaimnak, ismerőseimnek egy sokkal boldogabb, új évet
Széles utat,gumifákat,boldog karácsonyt neked és az összes fórumozónak!
Ja most látom, az E típus meg aztán pláne nem azonos..
Sajnos nem jó az F, mert más a váza mint a gsxr-nek.

Egyébként egy 1990-es olajkályhát szeretnék használhatóvá tenni.
Leginkább egy magyar papíros váz kellene hozzá.
Szia!

Pontosan milyen papír kellene?Nekem van egy motorhibás gsx1100e osztrák papírokkal.

Zoli
Hali!

Adatlapn van egy mélcím, küldj rá egy üreset, megy a kép vissza