Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

halli /csak kérdés / Aug 13-14,. szom- vas. jönne a pici fiam is ., a tali jó Visegrádon ,. mindenkinek ! ? .. eszmecserés, gurulásos.,,kávézos ,. motorozás / talán az idő vissza tér normálisra /
Igazából nekem is jó a hétköznap.
A hetem elég sűrű, hétvégén valószínűleg családi progim is lesz és ahogy nézem a hétvégi időre sem jósolnak túl jót. Azért ne adjuk fel, csak összejön valahogy a tali.
Helló én 6-7-én dolgozom de nekem hétköznapokon is jó.
Hali !
Valami új időpont?
Nagyon úgy tűnik, hogy a mai nap kukás. Ha jobbra fordul az idő beszéljünk meg szerintem is egy új időpontot.
Rendben ..
Akkor lefújva a mai tali.
Ha gondoljátok írjon ki valaki egy másik napot
Esik :(
Rakjuk át másik időpontra.
Hello!
Hát nálam nem túl biztató a helyzet. Nemrég esett, még vizes tőle az út. Az időkép szerint elég vacakul néz ki a környék. Nem tudom 9-ig mennyit javul a helyzet, legkésőbb akkor indulnom kellene. Most éppen nem esik, de felhős rendesen. Nem túl nagy élvezet esőruhában fülledve szenvedni...
Nem félek az esötől , de most eböl a körből ki maradok ,, sajnálom ,,
Hali!
Menjünk? ne menjünk?
Holnap csörgök és megbeszéljük.
Reggel 8 kor még gyorsba értekezzünk itt a fórumon!Gondolom az még jó(belefér) mindenkinek indulás előtt!?
Hát remélem hogy nem fog esni az a qrva eső
Kell az idom?
Holnap motormosással egybekötött lesz a tali?
Elég bizonytalan időt jósolnak, zápor előfordulhat könnyen.
Reggel meglátjuk hogy mi legyen?
Mostmár? Már vettem,igaz nem pont azt,de jó lesz.Mikor beszéltünk róla,azt mondtad elvitték!Nem lett jó?!
Bocs, az én gyári 40-es karbim nem érdekel?
Beszéltünk róla telefonon csak a feledés homályába merült.
Hogy értsd:külön nem eladó a 40-es sor.Ráadásul RS volt,ami utcára nem előnyös.Helyette vettem 36-ost,mert 1év után felvilágositottak hogy az hogy mekkora a karbi évjáratfüggő,és hogy melyik piacra készült.Végülis mindegyikkel használható!
Ezt nem értem, de akkor gondolom nem a válasz.
Próbáltam,de csak árukapcsolással ment volna!Csak az egyik motorral együtt.Viszont 36-ost vettem a hozzávaló felömlőbeömlőátömlő izékkel és ficerékkel együtt.Úgyhogy törheti a fejét a szerelő:most miért nincs kész.
Akkor én is hozom az unokahúgom, lesz kivel beszélgetnie.
A 40-es.
Jönnének még velünk páran a hétvégén ha nem gond!
Milyen,melyik is?
Te hülye vagy! Mi lelt ,ennyire nagy az anyagi hiány?