Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tököm tudja akkor, én azzal csinálom.
Szilikontol nemmlesz jobb kontakt. Az nem arra valo. De most úgy csináltok mint ha nem lenne a világon speciálisan erre a célra kifejlesztve ilyen sprayk. Hát van sok, ezt tudom nektek ajánlani ha gumi fóbiában szenvedtek.

Motip és nem drága.
A szilikon nyilván nem eszi, kérdés azzal van-e rendes kontakt. Na meg azzal az is az a baj, hogy kipárolog és fél év múlva mikor szedném szét megint nem csúszik, tehát igazából semmi értelme odafújni.
Nem eszi a gumit, van kontakt és nem szárad ki. Van ilyen egyáltalán?
Volt már ott erről szó és beszállt kémikus is.
Sziasztok!
Gsx-r 1000 k6,nál ma tapasztaltam,hogy 6.ban alacsony fordulatról 3000-4000-től gázt adva akkorát ránt a motor,mint állat,kuplungkaron is érezni.
Volt valakinek hasonló tapasztalata???
Vagy valami ötlet?
Köszi.
A "láncolajzó topicban" jó kis cunamit lehetne elindítani
Honnan tudod? Nem másnapra jön ki a problem hanem hosszabb idő míg kifejti hatását.
Nekem nem bántotta.
Az ásványi olaj megeszi a nem arra való műanyagokat, a szilikon nem, a wd40 ásványi, a motul, valvoline és még pár hasonló holmi szilikonos amennyire tudom és azok nem eszik meg, a láncspray-k is szilikonosak.
sziasztok gsxr 1000 k8 trioval dob összekötővel van valakinek?
Ez amúgy elfogadott megoldás? Én eddig nem mertem, féltem hogy inkább ártok vele. Nem eszi meg a WD a gumikat?
Keresek K5-K6 vagy fiatalabb ezredest, külföldi papirokkal, vagy okmányok nélkül. Akár sérült, hiányos is érdekelhet. Z750 08 cserével. (magyar papiros)

core1493@gmail.com
elrohad a tüske vagy mi? Szokásom wd-40 ezni a csatikat. Vagy is a kawánál csináltam de most bogarat ültettél a fülembe. Átnézzem őket.
Mélynyomót szereltünk...
https://m.youtube.com/watch?v=...
Ma már dolgoztam is. Helyes!
A munkahelyen lenni, és dolgozni az nem ugyanaz Együtt érzek veled én is
Örülök, h nem egyedül cumizok.
Nézd meg a motorvezérlőd csatiját nem-e rohad. Típusbetegsége.
Elnyomás , rabszolgasors!
A faszt.
No, mindenki tekeri a gázt? Csak én dolgozok...
komplett pályaidomot tudok olcsón adni.
igen 910R kicsi km-es egy szezont használták.
Köszi az info. Ha esetleg valakinek akad otthon a fészerben feleslegesen, az nyugodtan írhatna.
Abból a K6-K7 első felnije ugyanaz cikkszám szerint.
előre a 600 750 nem azonosak?
K5-K8-ig jók a felnik