Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kisflex mindent visz.
Az maradandó lesz, mint haverod lagzija.
Sziasztok ! Van valami jo módszer arra hogy és mivel szedjem le a gumidarabokat a motor undertailjáról meg ugy az egész aljaról ? Egyik barátomat üdvözöltem lagzija alkalmából
Kivéve csontkovács!
Igy van! És igénytelen is , ez minden gixeresre igaz
Tehát csóró, zsugori vagy életetben egy jó motorod nem lesz.
Haver azt mondta, úgy néz ki egy sportmotoros cruiseron, mint f@sz a lakodalomban sirva röhögtem.
Nem mondtam hogy vedd el feleségül.
A motor legyen könnyű és erős. A HD a másik véglet... A Rocket "erős" de dögnehéz, igy szintén nem üti meg a szintet.
Egy ideje már nem vonzanak újabb motorok, (sportmotorok sem) ez a gixxer bevált, jól érzem magam rajta. Szerintem megtartom, amig lehetséges.
Rocket 3-at próbáld ki.Nehéz mint a dög és hosszú is.De nagyot tol,bár kanyarodni nem lehet olyan jól vele.
Már ha akarod.
Nem sportol de ilyen szörnyszülöthöz képest vicces.
Mindig tudtam, hogy Te uriember vagy. Én egyszer mentem valami épített HD-val (szerintem az is sportster volt, de nem értek hozzá) és én a kettest már be sem váltottam, megfordultam és mondtam, hogy köszi, de kérném vissza a CZ-t.

A múltkor viszont mentem kéziváltós Ural-lal (M72 talán?). Haszontalan jószág az is.
A sportoláshoz nem volt sok köze
Igen. 1 Dobsinai mentet után illedelmesen visszaadtam a tulajnak , de még most is kísért, rémálmok gyötörnek.
Mi az a sportser?
Valami fitneszsör?
Az HD?
Én tegnap sportsereztem , az ellenségemnek sem kivánom

Gyengus.
Üdv Cápa! Hogy megy a busa
Bírom a magyar fórumokban, hogy amikor valaki feltesz egy kérdést, hogy valamit hogy kell, válaszként visszakérdeznek, hogy mért kell.
Minek húzogatni? Csináld meg rendesen a motorját, és akkor nem kell szétszedni minden szezonban, ha nem elég erős még mindig lehet 1300-as blokkot bele tenni. Esetleg netről tudsz venni turbós kittet. Ez például olcsó is, feltöltő se drága:
http://www.ebay.de/itm/FOR-01-...
Eleg nekem oregesen a fagyizas motorral.
Akkor vazelin!
Nem vagy elég perverz!
8 ev alatt egyszer nem huztam szet motorvezerlo csatlakozot.
gondolom az a verdikt hogy ne uljek motorra.
Mondjuk 25 ev autozas alatt is csak 1x fordult elo.
Remelem ez javit a statisztikan.
De ez nem arra való, mint ami az értelme lenne a WD40-ezésnek. Kontakt spray-el jó lesz a kontakt, oké. Csak ettől még nem tudom széthúzni két hónap múlva a nagy csatit anélkül hogy letörne az ujjam.