Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én meg üzenem a közúton egykerekező összes majomnak (KIVÉVE CÁPÁT) hogy kapja be. Ma is majdnem belém jött az egyik gyökér.
Nem tudom hogy köztetek van e de a Makói gsxr-nek üzenem hogy nagyon faszán nyomta szombaton a makó-t és deszke-t összekötő úton egykeréken.
Fel dobta a napom, amint hazaértem fel is ültem a simóra.
Én nem tudok neked rosszat mondani róla, esetleg a kuplungot, de csak azokon a k7-eken amelyekkel gyorsulgattak(mert ugyanis a gyorsulási versenyek 1-ik királya). Vásárlás előtt jól át kell nézni és nem lesz vele probléma.Sok sikert.
Sziasztok!
Az a helyzet srácok , hogy felcseréltem a 2 csövet ( a termosztáthoz ami megy a hutőtől meg a kieggyenlítő tartály csövét!)
Ugyhogy tényleg ez volt a probléma !
Még 1szer köszi a segítséget
Üdv Skacok!
Motor vásárlásnál tartok és hát sajnos nem találtam yamahát és kawasakit ami normális állapotba lenne így lehet bevállalnék egy k7-es gixert ha abból lesz jó. Erről az évjáratról szeretnék mindenféle információt megtudni aki esetleg hajt ilyet. Minden nemű dolog érdekel, hogy tudjam mire számítsak ha beruházok rá Előre is köszönöm
Ugy gondolom megvan a hiba !
Ne kerdezzétek , hogy hogyan lehettem ekkora balfasz de a hutonél felcseréltem a kieggyenlítőtartály és a termosztát csövét!
Délután letesztelem és vissza térek a fejleményekkel !
Köszönet a segitségért BIGONEOSZI és persze mindenkinek aki kicsit törte a felyét ezen
Ventilátor müködik 105nél kapcsol ugye !
Mielött kiszedtem volna a hütöt minden tökéletesen müködött....
Nem tudom , hogy hol lehet a hiba :(
Mikor padozod már be!? Ki akarom próbálni úgy!
A kipufogónak nincs köze hozzá. Ventilátorod bekapcsol?
Az enyém ilyen. Picit kipufogó mániás is vagyok...
Szia,
Ha küldesz képet a rendszerről, akkor megmondom mi a bibi.
Sziasztok!
Segítségeteket kérném!
Egy gsxr 1000 k8am van !
Aminap boldog tulaja lettem egy yoshimura rendszernek....(legalább is így gondoltam)
Kicseréltem minden csodás, amikor is észre vettem , hogy a rendszer csere utan elkezte kinyomni a vizet a kieggyenlítő tartájból....
A leömlő cseréhez kivettem a hűtőt , tehát leengedtem a fagyálót , majd ugyan ezt töltöttem vissza!
Ha bizonyos sebességgel megyek akkor nincs gond mert alacsony a hőfok , de amit városba érek felmegy persze 100 fok fölé és akkor kezdi kinyomni a vizet ...
Esetleg valakinek valami ötlete?
Előre is köszönöm a segítséget
Jólenne de keret a K6 ra elég :D
2006 os nekem se tetszik ha Kawa akkor csak a 04-05 ös de ha összehasonlitom a két motort amit kinéztem a suzuki fiatalabb rajta vana gátló fém fék csövek sport lábtartó mig a kawán csak egy slip on yoshimura van ... de jobban húz a szivem a kawa felé :/
Kawa 2006 alu vagy alu ötvözet szelepek. Beszakad? !
Suzukihoz több és olcsóbb alkatrészt találsz. A kawa sokkal szebb, jó esetben picit erősebb, idomokat rémálom szerelni rajta. Műszakilag jobb lett a 2006-os zx10r, de ronda.
Apa kezdődik!
Hívjak át a zx9r forumbol pár embert? Napokig menne a csata.
Sziasztok ezres sport gépet nézegetek kettő közt vacilálok az egyik egy 2005 ös Zx10r a másik egy K6 gixer valaki mondana pro és kontrát ? :D
Sikerult talalni egy ilyen oldalt, belinkelem ha esetleg mast is erdekel :)
http://www.colorrite.com/
Sziasztok!

K7 1000-re kek feher valtozatban a kek szinre honnan tudnek gyari szinkodot talalni?? neztem ules alatt matricat kerestem nem talaltam :(
Megpróbálom a benzinnel
persze rotakorong a tuti. Köszi
Benzin.