Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv! Tudja valaki k5 1000 felnikkel melyik évjáratok illetve köbcentik csereszabatosak előre illet hátra?
Es meg egy valtokar :)
Sziasztok! Gsx-r k5-re van esetleg valakinek jobbos oldalidoma? Kek-feher kellene. Plusz meg keresek fekmunkahengert, jobbos legbeomlo takaro muanyagot, meg a vaz es oldalidom kozti takaro muanyagot.
http://youtu.be/b5V0qCumrZ4 most találtam hátha segítség valakinek .
Okés, csak én mindig tőlük rendeltem a gyári szűrő + gyári alátét kombót és eddig mindig azt a lapos - tetején légréses alátétet küldték, aztán most meg ezt.... Nem tudtam hova tenni hirtelen.....
Használatban nemtalalsz csak turagumit bocira,supermotora,új slicket nemakarok sportra nem telik.mítossze gorcsoltem mire találtam egy qualifier rr t fémhulladék állapotban.
KB ezért.
Minek? Vékonyabb felni, vékonyabb gumi= jobban fordul.
Igen, ez a gyári(sztem legalább 25db-ot már beszereltem). Ha megfelelő nyomatékkal(23Nm) húzod meg, akkor összelapul a helyére.
A régi alátét is ilyen volt, csak összelapult. Persze azt le kell vadászni a csavarról, ami kicsit cumi.
Ez eléggé okádék...
Milyen mv az? Brutale?
Valahol az osztrák határ felé. Ha nem én árulok ár alatt az mind átverés amióta nincsenek hiteles motorok.
Nagyon gondolkodom, hogy megtartsam az mv-t, de jobban tetszenek a teli idomos motorok. Nincs kedvem rágányolni a ducati idomot, pedig lenne minden hozzá.
Aszódon?
Főleg ha nem egy ocsmány és nehéz vfr alkatrészt építesz be, hanem mondjuk egy mv-t vagy ducatit. Lemaradtam egy olcsó k7 1000-ről bár szerintem átverés volt, cigány motyogott a telefonba, meg tud másikat csak adjak előleget...
Köszi.
Ráadásul ezek szerint nem is nagyon egyedi megoldás, ergo a hármas verzió könnyen realizálható
https://m.youtube.com/watch?v=...
Tudod, hogy nem fogok újat mondani, de 3fele képpen lehet
1, áttaknyolod a gyárit
2, legyartatsz egy egyedit/rendelsz Amerikából hosszú széleset és méretrevagod
3, keresel egy másik motorból lengővillat kerékkel
Pl.
Ha tudsz okosságot hogy tudok szélesebb felnit tenni a lombja lesz épített motor,ha nem az szívás.
Gondoltam, hogy nem :D
A Capaeba irtam, szoval passz.
Infót koszi
Rossz pénz nem vész el ;)
Hacsak nem attól ijedtél meg, hogy újra irni látsz :D
Beritkult rendesen...néha benézek, de mindig csak a kopaszfaszuak elmés szócsatái, fogyasztás, szarragas.
Épülő motorok 0, jo videók 0, fényképek 0, értelmes és az oldal tematikájába vágó beszélgetések 0 ...
Akkor meg minek ? Motorkazunk, ha ugy van.
Tatasan, turasan
Szerintem ez egy makettmotor felni. Viccet félretéve, szerintem nyugodtan használhatod.
Egy kérdés a zsenikhez.....
Megrendeltem a gyári olaj szűrőt + gyári alátétet a leengedő csavar alá...
Ti láttatok már ilyen alátét?? EZ JÓÓÓ LESZ??
Felhívtam full-gast azt mondták ez a jó...
Cikkszám alapján megnéztem ez a régi alátét át van húzva minden oldalon és új cikkszámon megy egy másik fajta....
Attól függ milyen az asszony.
H lepadkazta az asszony? Ja, en is...