Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Faridom+szivacs,
2xfejidom+alja
tankborítás belül szivaccsal
sárvédő
2 ramair cső a könnyebik fajta.
Gyári de karcos plexi.
Komplett, aki korrekt ajánlatot tesz annak adok 2 rácsot is. Gyári idomokból is lesz eladó.
Megszökött a hegyen a szemét...
Ha lesz rá időd csinálnal róluk pár kepet?
Meg ird meg, hogy pontosan mik is vannak meg.
Gondolom alsó-felső idom, tankboritás, farokidom megvan de esetleg van-e sárvédő, ram air cső vagy hasonló.
engem lehet hogy érdekelne, de csak július közepén tudnám megnézni, addig külföldön vagyok. Van egy mailcímed vagy ilyesmi?
30,000 körül.

Ma megmakkant a gyári k6 főfék. Az alja már r1. 5-10 km után teljesen beragadt a fék autópályán, pedig csak a gázon volt a kezem. Elég para Most kapott régebbi r1 féket, ezzel jó. A brembo 320 kombónak a felét tudja.
és mi az áruk?
Kettő is akad, az egyikbe a lámpa is bele van vágva. Nincs képem róla. Az egyik frissen festett, a másikkal csúsztak már.
Hali! tudnál képet felrakni róla?
Brembo SC pálya-utcai fékbetét. K4-től jó. ára 14.000Ft. Egy pályanapot használt, nagyjából csak a festék kopott le róla. Újonnan 22.2000ft.
gsx-r 1000 k5-6 pályaidom eladó.
Tegnap megint lezúztam magam, egy hétig fájdalomcsillapitó lesz a főmenü.
Üdv Srácok!

Valakit érdekelne ilyen SJ 4000 sisakkamera, ami nem csak sisakra rögzíthető?
Elég sok tartozékkal tudom adni.

25.000 Ft-ra gondoltam.

Ha valakit érdekel, írjon e-mailben, vagy hívjon telón.

Tel.: 70 326 6773
E-mail: kismotoros46@freemail.hu
Tud valaki eladó k5-6-ot, kék-fehéret, kitűnő állapotban?
Jó erőben vagy, ha úgy meg bírtad tolni, hogy gyújtás nélkül is pöffent párat.
gondolkodtam rajta amikor megláttam Hogy a komplett gyújtást kilopták belőle.
Felgyújtottad a kis szimót?
volt nekem már rs250 is épeszű ember ma már nem akar ilyen régi 2t motorokat. Az r6 rd összeépítés biztos nem lesz se olcsó se tartós.
Még 3 napja beszereztem egy 2t komet gokartot de már bánom. Simsonból is az utolsó darab füstölög a kertben
Köszi az infót!

Elég húzós egy felújító szett 12 körül van és ugye kettő kell.
Ezek angol ebayes árak, majd rákérdezek itthon a szalonban is.
Azt nem tudom a szerelő látta. :D
Egyébként úgy, hogy behúzod a féket és miután elengedted a begyűrődött porvédő nem engedi vissza a dugattyút. Nyilván nincs 100%-os fékhatás max. 5-10 de amikor nyélgázon mész 200-al az is elég, hogy elforrald a fékedet egy pillanat alatt.
Neked is ki volt fordulva? Vagy befelé mint ahogy írtad is?

Hogy tud emiatt elmenni a fék?

Hétfőn telefonálgathatok akkor felújító szettért.
Na ezért ment el nekem a fékem a Mansell kanyarban. Bár nekem 3 volt begyűrődve. Azonnal csere.
Fékbetétet cseréltem és a dugók takarítása közben észrevettem, hogy a balos nyeregben az egyik dugattyúnál levő tömítés kicsit ki van fordulva.
Megjárattam, óvatosan vissza nyomkodtam kicsit, jobb lett, de nem tökéletes. Ez gondolom csak egy porvédő gumi, és bentebb van a karmantyú. Érdemes lenne felújítani a nyerget vagy használhatom így?
Csináltatok már ilyet?
Itt vagyok! 06703704942
Szoltam hogy keresed. Ha ideje engedi biztosan segít. Ott van a motortémában, nem ez a pofaraestemmertszarvoltagumi amúgyötvenkilencetmegyek tipus...
Eladó!
Több kép és leírás ITT