Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az holtbiztos, mert szerintem semmivel sem gyengébb a motorod mint az enyém. Sokkal jobb állapotban van + PC. Én az áttétellel csak kompenzálok. Próbálok.
Akkor a súly/lóerő arányban még mindig nyerőben vagyok...
Nemrégen, hirdetve volt. Akkor nem úgy volt, h elviszik?
Lassan nekem is az lesz. Már beestem 110kg alá. 109 vagyok.
Eladó gsxr-1000 k7 jó áron:

http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Egyszer is elég.
Titán?
Nekem tökéletes.
Mondom, hogy nem értek hozzá. Érzésre tekergetek.
Érdekel valakit egy Bódis rendszer?
Ez biztos jó helyre címezted?
Szia! Amúgy ahogy már találkoztunk még fogunk is. Nem is kell rá sokat várni. Átbasztál... Ezt most nem veszem jónéven.
Ja értem neked az a gondod, hogy nem a te Bazzazodat adták el hanem a sajátjukat?
gsxr 1000 k7 alkatrészek eladó!
gsxr 1000 k7 megmaradt alkatrész eladó!
Most még ciffrább lett. Bementél, vissza akarta adni a Bazzaz árát és te nem fogadtad el?
Amúgy elég volna egy onnan eladott termék , nem hívnék fel húsz embert. Én nem hiszem el h 2011 óta nem adott el K7-8 hoz Bazzazt.
Mit szeretnél bővebben? Olvass vissza! 2011ben ellopták a paripát. Megrendeltem előtte egy Bazzazt , amit eme eset miatt nem tudtam beépíttetni velük. Kifizettem. De arra gondolván , h ott hamarabb el fog kelni, otthagytam náluk jóhiszeműleg megbízva bennük. Pénz is náluk maradt. Kb évente egyszer kétszer benézek hozzájuk személyesen, a válasz mindíg az hogy még itt van a polcon. Most pár napja bementem meglátott, kikapta a pénzt zsebből, odaadta, majd addíg csürte- csavarta míg csak levett a széke melletti kupac tetejéről egy dobozzal. lóvét visszaadtam és folytatódik a játék tovább. Folytatódna... De ez a legutóbbi alkalom ahogy lezajlott, az több mint büdös.
Pont ellenkezőleg kéne. Adjál inkább a lenti kompressziónak 1 fordulatot befelé! Esetleg olcsó és jó megoldás egy wp mint ami nekem is bevált
Most járt nálam egy TriumpH elej. Iszonyat vastag cső, és szuperül mozog. Az első kereke pedig könnyebb, mint az R1-é.
Esetleg 6 colos hátsó felnije elfekvőben van valakinek?
Biztos jó néven veszi az előző tulaj, hogy ország világ előtt kiírtad az elérhetőségét?
Én biztos agyfaszt kapnék tőle.
Kicsit bővebbre is vehetnéd. Ha kifizetted miért nem hoztad el?
És ha eladtak 20 Bazzazt 2011 óta akkor az összes tulajt felhívod?
Köszönöm az értelmes,és értelmetlen hozzászólásokat is,csak kérdeztem valamit,valamiért...értelmes válasz egy volt,és annak köszönöm
Nem zavarsz, meg hát az a igazság, hogy mi sem vagyunk Ágó úrral a legjobb viszonyban!
De én úgy is beszélni akartam a Robival más dologról, ezért felhívom de. már, és rákérdezek erre is konkrétan! Úgy hogy engem is hívhatsz ma valamikor Robi után!