Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ugyan ennyiért van 10:1-es is a fúrthoz.
Köfi a linket! Ez olcsóbb, mint a JE Piston és keményebb kompressziót csinál, ami nem feltétlenül cél. Az amcsi fórumokon 13 egész valamennyire emlékszem a JE-re és még azon is gondolkodtam, hogy sok lesz az.
Jah, meg ezek sem ártanának...
Jó napot Cápa Úr,
Figyeld már mit találtam neked!
Én elgondolkodnék, h inkább ez kéne...K8754D300-4
http://store.schnitzracing.com...
Mondjuk van turboshoz is, de azt sztem nem mostanában építünk rá.
Szia nekem van k6 600-750 hvillam ujszeru
06703696737
Sziasztok!

K5-6 1000 első fényszórót keresek sérült állapotban!
Nekem csak a felső, tompitott fényszóró kellene belőle!

Üdv!
Sziasztok!

K5-6 1000 első fényszórót keresek sérült állapotban!
Nekem csak a felső, tompitott fényszóró kellene belőle!

Üdv!
Keresek GSXR 600, 750 2006-2010, vagy GSXR 1000 K7-K8 lengővillát jó áron!
ilyen felni matricát keresek(előre is és hátra is), aki tud az ne tartsa magában :D előre is köszi
Áááá ahho diploma kőőne
Patika állapotú gsx-r 1000k7 idomszett eladó!
1000km-es motorról karc,sérülésmentes alkatrészek.
Fejidom:lámpával, tökürrel, minden alkatrészével
Farokidom: mindennel, lámpákkal, ülésekkel
Oldalidomok: minden szerelékkel stb.
Légbeömlők, lácvédő, sallangok stb.

Szeretném egyben eladni, 250ezer ft kikiáltási ár. ha valakinek valami ajánlata van, meghallgatom. Külföldi munka miatt csak e-mail.

További hirdetéseim:
OLX (streetwarrior): http://olx.hu/hirdetes/gsx-r-k...

http://www.kepesmotor.hu/kezel...
Persze.
Igen, köszönöm.
Csatik? Olyan amilyenre vágytál ugye?
Jah píz odaért?
Sztem nem...
A kínai gyárt.Nem magának.Megrendelőnek.Ha a megrendelő olcsót kér és vackot akkor azt,ha drága jó minőséget akkor azt.
Egy gyengébben szabályzott árérzékeny piacra gyengébb szemetet dobnak fel neten azt te nem fogod tudni.
Egy angol importőr angliában eladott kínában gyártatott cucca kerül fel a netre az nagyobb eséllyel jobb minőségű mert az angol ellenőrzést és szabályozást nem kockáztatja meg a gyártató mivel sittre kerül.
Ha mondjuk indiai Mr Bashai indiában kinyuvadt vevője nyalja be azt mondják ilyen a karma majd jobb kasztban születik ujjá.
De ez a cucc is felkerülhet a netre Mr wong cége által.
Érted?
Ez a cég már akkor tárcsákat gyártott, amikor te még a Honda feliratot festegetted a falra...
Eltaláltad. Volt kint egy jó barátom, épp oda szállított árut a teherkocsijával. A Varadero-jára kellett tárcsa, de a gyári kva drága volt(az EBC meg a többi még drágább), és mondtam neki, h próbálja meg őket. 2 nap alatt legyártották neki a Varára való tárcsát, és nem kínából rendelték...
Nem azt állítjuk, hogy az angol jobb. Hanem azt, hogy ha valamelyik jobb, akkor az az angol.

Angliában azért néha van motorozás és viszonylag ritka a filléres gányolás. Ha megnézed, a cikkek javát tudják gyártani maguknak országon belül. A GSX-R-edre nagyjából bármit rendelhetsz angol gyártmányt és ezek közül nem egy dolog "tuning" specifikációjú, tehát esetenként még jobb is mint a gyári. Szerinted ezen a piacon meddig él egy lomokat áruló cég? Ne magyar fejjel gondolkodj.
Értem én miről beszéltek! Értem hogy Kínai másolt!
Csak ez pont olyan hogy lassan mindenki a KÍNAIakkal dolgoztat meg csináltat mindent!

Meg én elég rossz májú vagyok ilyen téren attól hogy valaki csinál egy weboldalt meg felrak egy két gépről képet meg egy két tárcsáról az a mai világban lóf*szt se jelent! Te voltál kint és láttad a céget?
A weboldalon kívül van más tapasztalatod velük kapcsolatban?

Csinálok egy ilyen weboldalt 2 perc alatt!

Nyilván lehet, hogy valóban ez egy kis lelkes cég aki fullos munkát végez , de akkor megint miért van az hogy az ára egyezik a KÍNAIéval? Ha annyira tuti akkor miért 12.000 FT mint a MÉD IN CSÁJNA?

Vagy ők ilyen lelkesek, hogy jaj én rendes leszek és segítek a motorosokon olcsón adom nekik a jót mert én Káritász segély szervezet vagyok és a béke a legfontosabb....

Hagyjuk már..........
Mindenki abból él a világban, hogy a másikat átkúrja......

Néztem EBC, LUCAS stb tárcsákat alaphangon 25.000 körül kezdődnek....

Akkor hogy is van eeee?
Jaaah, bocsánat, ezt hittem kérdezték a véleményünket...
Ettől kidőlök, h van aki érti miről próbálok beszélni...
Nem úgy van az! Amit ő linkelt az a magát minőségi munkából fenntartani képes kis angliai manufaktúra kínai leányvállalata, ami egy óra alatt képes annyi ilyen tárcsát gyártani, mint az angolok egy év alatt. Nem érted, hogy ugyan olyan!
Hmmm...a lézergravírozást látod az angolban?
Ott van benne, h blackshadowuk, mivel ők gyártották...
A kínaiak meg azt másolják... Gondolom ugyan olyan technológiával...
http://www.blackshadow-uk.co.u...

És te amúgy is a festettet tartottad jobbnak nem? Mert arról hamarabb leég a festék...