Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Neked nem eszi és forgattad rendesen?
Én mikor tavaly augusztusban megvettem a Gixxert , rögtön avval kezdtem hogy olaj csere , raktam bele motul 7100 és a megtett 2000 km alatt azt figyeltem folyamatosan hogy csipegetett e, de semmi , sőt szerintem nulla! Még most is ugyan ott a szint!
Sogoromnak az van, kipróbáltam. Nem rossz! Kinézete pedig nagyon jó!
ÉN nem tudom vagy én fogtam ki mostanába hamisakat de a gixer is eszi az 5100-rest meg vettem a kawába is 7100 oszt az is csipegeti. Érdekes olaj csere előtt nem eszegette. Nagy motul párti vagyok voltam, de következőleg nem megy bele motul.
Ugyan hatjátok már ezt, ha őszinte akarok lenni nekem is marhára hiányzik a HONDA susogása, a kis precizitása!
Ellenben nem bántam meg a GSX-R sem mert ebben meg érzem azt a robosztus , gőzmozdony szerű hatást!
Eddig bevált.........
Én is szemezgetek a Z1000 nem a legújabbal hanem a régebbivel egyel!

Ki tudja mit hoz a jövő..........
Azt mondja hogy inkább motul rbf 600 vagy 660 mennyen bele az jó...
Hát én inkább hétköznapi, nem pályázom meg ilyen , úgyhogy szerintem is marad az 5100 az idényre!
Az a baj hogy megint feltépjük a régi sebeket.
Na majd megnézem akkor!
De pont múltkor basztak le hogy ha értelmes hűtőfolyadékot akarok akkor csak a Motul "MotoCool" -t vegyem !
Amúgy mondja már el valaki hogy, hogy indult itt be ez az eszement Kawasaki vs Suzuki FA**SÁG?
Ez a legújabb fejlesztés
A lóerőt már le se merték írni
Az elődjeinél az összes k akárhányasnál erősebb és gyorsabb.
Reggel 8-kor nyitnak a kereskedések, igyekezzetek el nek kapkodják
Nem tudjátok, ezt az Indiai Gsxr-ert pont a Zx9-es ellen csinálták, mert nem volt idáig kategória ellenfele a 9-esnek!
Azt mondták az új sokkal jobb szebb! Nem lehet fokozni a szépet! Hááá dehogy nem! Íróasztalnál egy mérnők kőkemény 1 órás verejtékes munkája, no de részegen!
Na hali szuzukis banda kitóták a gyárbúl az új
Gixer-t
az összes régebbi ócskavasat adjátok le a méh-be.
Ilyen köll nektök...
Pont nem rég kérdeztem meg CrazyJoe-t az 5.1 el kapcsolatban.
Azt mondta semmivel nem jobb mint DOT 4.
Sőt a karmantyúkat sokkal ridegebbé teszi......
Én 7100-at használok. Előtte 5100 volt, avval sem volt semmi gond.
Fékfolyadékból ilyet: Ravenol DOT 5.1
Fehérváron lehet kapni.
SCT Hungary
8000, Székesfehérvár, Havranek utca 25.
Fagyállóból meg Prevent-et szoktam venni bele.
Szia!

Ha az esetek többségében magas fordulaton használod a gépet, akkor 7100.
"Hétköznapi" használathoz viszont az 5100. Nekem is az van jelenleg benne, teljesen jó.
JA igen még egy kérdés , hűtő folyadékból milyen fajtát rakjak bele meg fékfolyadékból? Nem arra gondolok hogy Dot xxxxx
Hanem márkára, típusra, fajtára, színre ............

Mert múltkor megkaptam hogy a kereskedelembe kapható sima szarokat nem ajánlja senki!
Urak!

Szerintetek Motul 5100 vagy 7100 kerüljön a Gixxerbe tavasszal?
Ki mit ajánl ?
Mivel nincsenek meg a szükséges papírjai, így nem jöhet más szóba. Ha nem Norbiról lenne szó, bele sem mennék ilyenbe.

Közös használatra vettük a csajommal, úgyhogy ha meglátod, ne a régi reflexek ugorjanak be, hanem a "merre kerüljem ki?"!
Az jó gép , Norbi nem ütötte agyon. Csak pályára használod majd?
Ez micsoda?
Valamilyen traktor típus?
Ennyi!
Kinek mi.