Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ami késik nem múlik!
Oksa, megnyugodtam!
Mocskos retkes pest!
majd kiderül. széthúztam befújtam, azóta az akksi a polcon van.
én tudok ilyet, többet is. mármint aki megcsinálja, hogy mit mennyiért azt nemtom. Budapesten és Érden tudok.
Nyilván van kivétel országos szinten. Végigjárod a délpesti üzemeket és lesz ilyen. Nade ismerem én azt? Megtalálom? Egyszerű és olcsó nekem? Nem. Ezt segítség nélkül is tudja Oszi. Konkrét jó maróspajtással nem tudok segíteni, mert 15 év alatt se találtam ilyet.
Ok
visszamegyek a 9-es topicba de te meg takarodhatnál onnét te sok színű kaméleon! Vagy oda,,vagy ide firkáld a hülyeségeidet...
Amugy meg fingod sincs a dolgokról mert ismerem személyesen a prezit
A telószámodat meg magasról szarom le....
Én is így jártam, kivéve egy böszörményi szakit, de az több, mint 200 km-re van tőlem.
Megoldódott a gyújtáskapcsoló probléma?
küldd át mit kellene, nekem van egy ismerősöm
Nem ismerek ilyet, mert nincs ilyen. Nincs olyan műhely, ahol korszerű megoldásokkal, fiatal és pontos gépekkel, egyéni megrendeléseket teljesítenek kifizethető áron és ki van írva a kapura, hogy "gépműhely". Aki műszakilag meg tud felelni a fentieknek, az mind nagyobb gyárak állandó vagy prototípus beszállítója, szóba sem állnak Veled. Nem fogják a Te kedvedért levenni a gépet a programról, nem fognak anyagot felkutatni Neked vagy ha igen, annyi a vége, hogy nem tudod kifizetni. Maradnak az öreg szakik, akik ideje múlt felfogásban, lötyögős, kopott gépeken, maradék anyagokból leszúrogatják a kapagépbe a tengelyhosszabbítót és ebből nagyon jól megvan a nyugdíj kiegészítésük. Ha meg odamész egy CAD ábrával, nézenk mint a moziban, kioktatnak, hogy hülye vagy ezt nem úgy kell, majd ők tudják, aztán a végén jól elrontják, mert el sem tudják képzelni mi az amit akarsz és hogy fog működni. Némelyik megérti, de elkezd vitatkozni, hogy az úgy nem jó, ez itt gyenge lesz, stb....

Én konkrétan ilyen utóbbi szakik ajtaján szoktam kopogtatni és a küszöböt rágni, hogy Józsibá csak ezt az egyet utoljára még csinálja meg.
Te Cápa,
Van valami normális esztergályos, marós, cnc-s embered?
Aki időre meg tud csinálni dolgokat, nem bassza el, és normális áron dolgozik? Esetleg rajzot is tud olvasni...
Az ellentettjeidől sokat ismerek...
Uram hallgatom!
Ugye nem kezdünk el a Ninják után a politikáról is beszélni? Nem lehet olyat, hogy a GSX-R legyen a téma? Én nem bánnám.
Dehogy is, hisz suzuki és kawasaki között mindíg ott volt és van az egészséges ellentét
Mint kutya-macska, tűz és víz
Ezt ápolni kell, mert ettől kerek a világ
Tisztelettel szeretném felhívni egy apró, de annál fontosabb gondolatra az itt politikai véleményt formáló gépjárművezető/-használó/-tulajdonos/stb réteg figyelmét.

A gondolatot egyébként Pap Gábortól hallottam egy teljesen másról szóló előadásban, de végletekig igaz.

"- ...Az, hogy ki nyeri emg az aktuális választásokat EZEK közül, a háttérhatalomnak teljesen mindegy. NEKIK nem mindegy."

Na ennek tükrében miattam nyugodtan szidhatja bárki a korábbi, jelenlegi és jövőbeni kormányokat, igazában ugyanannak a kutyának a kölykét szidja.

Ez egy fórumhozzászólás a cikkből
lassan elhiszem
Szájhősködni menjél vissza a barátaidhoz a leggyorsabb zx9esek fórumába
Ha keménykedni akarsz tudod a számom
má megint köcsög vagy tahókám!Itt is lejáratod magad?
Ha tudatlan vagy inkább hallgass!
Miért megvered?
Sziasztok.
GSXR 1000 K1-K6 Izumi japán láncszett 30.000 Ft.
www.facebook.com/side.motorsze...
Mi a baj kedves Pipifasz kolléga, talán egy gixeres vezette a Cliót? Vagy kifújta egy Suzukis az orrodat valamelyik pályanapon?
Ne általánosítsál!