Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem pedig K5-től szép a Gsx-r 1000, az elődök hát nem is tudom, de egy biztos, csak egyre jobbak lettek, a szépség meg relatív! Ez meg az én véleményem, csak én nem szarok le mást, ha őneki a K1 tetszik akkor motorozzon azzal!
Koszi! Van esetleg a kozeledben ilyen lampa? Ha igen, es lemerned meg fenykepezned, nagy kiralysag lenne! Dnor kollega gepe kerult hozzank, de elso lampaja mar reg nincs.
Nyugi. Nekem sem jön be a formavilága 1etlen új motornak sem.
A régiek sokkal szebbek sztem is. Ez a mi saját véleményünk.
Mást meg leszarok nagyívben...

No comment!
szerintem ők meg tudják csinálni neked, küldesz egy fényképet róla és megadod a méreteit, jó minődégben és megbízhatóan dolgoznak illetve az ár is elfogadható...
http://onlinedekor.hu/cms.php?...
EZ AZ!
EZ GYÖNYÖRŰŰŰŰŰ!
Az összes létező GSXR közül ez a legszebb!
Zokszó nélkül visszaváltanék egy 750-es re ha ez lenne az ! :)
én azt megértem hogy nektek a kawa tetszik ,rendben ....de leszarom....ezt,és az ehhez hasonló gondolataitokat osszátok meg máshol....ha lehet. buzogjatok akkor a saját helyeteken,na meg már az is kiderül hogy akinek régi a motorja több a pénze(hiteltől függetlenül)szerintem tünnyetek a genybe.
Ha tud vki ilyen lámpa imitációs matricát ('a la WSBK kamu lámpa), akkor szóljon!
Tudom, hogy hülyeség, de nekem is ez a gyengém, de a pályaidomban sajnos/szerencsére nincsen ilyen. ;)
Kinek mi tetszik.
Pont az a szép benne hogy metál kék, ha zöld lett volna meg sem vettük volna!
Kéket nem is vennék. Csak kíváncsi voltam mennyire tartod. Ilyesmire gondoltam.
Nem kell ezt neked megvenned!
1.75 millió? Hú bazmeg.
Az a 2008-9-10-es modell, és sirály lámpásnak hívják!
GSX-R ben viszont azt hiszem a 2007 -es 750-es az ami mocskosul bejön! Aminek ilyen madár vagy sólyom , vagy tököm tudja milyen lámpája van ! Az gyönyörű!

Tök mindegy már mit veszel, 2 dolog számít új vagy használt!
Abban az esetben ha új és rendesen gondját viseled és nem hajtod szét a belét akkor nyilván sokat fog bírni, de ha használtat veszel abban mindig benne van a lutri, hogy gyepálták!
Nem akarok senkinek az oldalára sem állni, de anno azt mondtam hogy csak a HONDA, aztán lett belőle GSX-R! :)
Most meg ha őszinte akarok lenni akkor azt mondom hogy dííízájnban a Kawa a legkirályabb, jelenleg!
Mindegyik típusa nyál csorgató!
Nekem a "Z" sorozat az ami mindent visz , ÜBER!
Ez bennük pont a szép!
Nekem már nagyon éles vonalak vannak rajtuk!
és a legszebbek.
Hogyé adod?
Tudom én , nekem is ilyen gikszerem volt , a 96-99-közötti gsxr-t srad-nak is becézték, ezek voltak az első ilyen típusú légbeömlővel szeret gikszer...
Azon kívül hogy 4.5-5 misibe kerülnek mi a baj velük?
Az oldalidomra már ti raktátok rá a 10-R kis feliratot? Mert nagyon nem gyárinak tűnik!
De amúgy nagyon gyönyörű!
nono! egy 15éves motora is lehet többet költeni, mint egy újra!
pl. új fcr41 sor, karbon idomok, szárazkuplung kit, a sok elöregedett alkatrészt nem is említve.
Jó 15éves gép 1misi, rálocsolsz 2misit és ott vagy egy új gép 3misis áránál!
Egy 916 ról meg nem beszélve, inkább mint egy mai ezres japó.