Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rálóg a cső a laptop billenyűzetére...az lehet a gond!már megint mit csinálsz vele?látni hogy nem zx9...ezt szerelni kell.
Nekem jelenleg mindegy.
ezt azért kiemelném:"egy-egy rajtnál valami jobban sül el a ZX-en és ha akár egyetlen egyszer is előfordul ez, akkor ez már elégséges indok arra, hogy a 9-es fórum tagjai hülyeségeket beszéljenek."

Cápa úr ez szép volt!
Inkább azon izguljunk hogy ez igaz legyen
http://esotanc.hu/30-napos-ido...
Inkább azon izguljunk hogy ez igaz legyen
Nem ilyen bonyolult a dolog, persze megvan az alapja.

A GSX-R-ek nagyobb teljesítményűek, a teljesítmény pedig pontosan azt jelenti, hogy egységnyi idő alatt mekkora mozgási energiát képesek létrehozni. A GSX-R tud többet, tehát jobban megy. Aki mást mond, az maximum kinevetteti magát. Mivel a különbség pl. ZX-9R vs. K1 esetében egyébként kicsi, a való életben alakulhat akár úgy is, hogy egy-egy rajtnál valami jobban sül el a ZX-en és ha akár egyetlen egyszer is előfordul ez, akkor ez már elégséges indok arra, hogy a 9-es fórum tagjai hülyeségeket beszéljenek.

Mert hogy a valódi indok pontosan az, hogy a zöldek ide vecsernyézni járnak és ha kell át-át írkálnak máshová is, nehogy már szó nélkül maradjon a számukra elfogadhatatlan tény, hogy a léteznek a ZX-9R-nél gyorsabb gépek is. Tehát igazából nem a ZX-9R-el van baj, hanem a vásárlóközönséggel. De náluk a probléma mélyen gyökeredzik. Ezt onnan tudom, hogy már akkor is ezt csinálták velem is, amikor még ZX-9R-em volt és oda írkáltam (mellesleg náluk a felének most nincs is ZX-9R-je ). Leg apróbb dolgot kritizáltam, hogy esetleg ez nem túl jó a Ninján, egyből jött 2-3 bizonyíték, hogy nem így van, hülye vagyok a ZX-9R minden létező összevetésben jobb, mint bármi. Mert ők tudnak példát, hogy egyszer egy K6 nem bírt elmenni meg mit tudom én. Bakker, ha ez alapján mondanék példát, hogy előlem hányan bírnak elmenni, akkor kiderülne, hogy kizárólag szar motorok vannak a Földön, de annyira, hogy az összes többi GSX-R is szar, csak az enyém jó.... Szerintük az, hogy van egy befosós élményük, az már reprezentatív mintavétel és rögtön a newtoni fizika is inogni kezd....

Nem kell foglalkozni velük.
És még rengeteg hasonló példát tudnék felhozni mind látottból,mind saját tapasztalatból!
Szerintem az igazság inkább az,hogy a zx9r legutolsó szériája,az már egy kiforrott modell,mert ugye nem kevés ideig csinálták,tökéletesítették,DE! a suzuki nem hiába lépett elő a k1-el,hiszen meg akart verni mindenkit! És ahogy egy jó öreg mondás tartja,a köbcentit semmivel sem lehet pótolni(persze erre van egy kivétel,a turbó,de az már egy másik szegmens),még ha szaros 100cc-ről is beszélünk.Elképzelhető,hogy egy agyontuningolt ,lekönnyített zx9r megver egy mezei 1000-est a korai évekből,mindegy milyen márka(honda kawa yami suzi),de ilyen 9-esekből idehaza nem hiszem hogy sok van
Én csak egyet nem értek: amíg poén szinten van az egész,ok,nevetünk rajta,de azért ez már kicsit átment rágó gumiba a cipőtalpon..
Nem olvastam annyit vissza,nem tudom az előzményeket,de szerintem az történhetett,hogy valahol valamikor az utcán találkozott egy gyári 1000-es gixer,és egy tuningolt zx9r..és ahogy az lenni szokott,nyomtak egy lámpától lámpáig ki a bevállalósabbat,és mondjuk a gixeres pilóta nem volt annyira haladó,vagy csak életében nem gyorsulgatott,vagy csak egyszerűen rosszul rajtolt,és nem húzatta ki a gépet rendesen.És így már valahol valaki elindított egy a zx9r veri az 1000-s gsxrt mesét.
És ezt honnan gondolom? Hát onnan hogy én is motorozok már nem kevés ideje,és én is láttam már egy két dolgot: K1 1000 gixert vert egy 99-2000-es(az évjáratra már nem emlékszem) srad750,miért?Mert a 750 tuning volt,és a pilótája tapasztalt, a k1 full gyári,és a srác csak 4 hónapja motorozott.Mentek 4 menetet,mindig kikapott a k1.Utána elbeszélgettek,a srados adott pár tanácsot a srácnak(forgassa ki jobban,feküdjön előrébb a tankon az egykeró ellen,stb.) és a következő menetben a k1 már rávert a sradra.Ezt mind nem olvastam,nem hallottam róla,hanem a saját szememmel láttam,ott voltam!
Már akkor lejárattátok magatokat,mikor megvettétek a zx9-et,ami egy igazi kakika
Hondát vegyél,ha motort akarsz
pont ugyanolyan büdösbogarak vagytok mint mi
Honda?
Hát az, hogy a f@szomba kerül mán ide?
bár igazad van, benézünk a cbr topicba is, hátha ott is le tudjuk magunkat járatni egy kicsit
Én nem is értem mit vitatkoztok itt,zx9 meg gsxr....
HONDA bazdmeg !HONDAAAA!
CBR 1000 RR!Értitek?
Többi csak karikatúra
inkább tente.
na...egy újabb próbálkozás...egyre szánalmasabbak vagytok!
te meg egy buzi vagy,aki nem bírja elviselni hogy vannak heteroszexuálisok is.
Ott van 1000 res kategóriában is a Suzuki, csak a Kawa alatt!
De itt is van egy majom aki erölködik pedid az 1000res kategória az övé és ott kellene királynak lennie . A 900 as viszi a zx9.
Ami itt megy
de azért még mindig erőlködik egy majom a zx9topikban mindenféle szánalmas videóval,csak bizonygatja hogy egy zx9 veri az ezreseket... ,de ezzel már egyedül van,a márkatársai sem erőlködnek a lehetetlenen,de ő még nem adta fel. szegénykém
Írtam mailt.
és bölcsebbek....és belátóbbak....és okosabbak...és szerényebbek...és természetesen gyorsabbak!
na ez má tuti!
Nekünk semmi bajunk nincs Veletek. Csak mi jobbak vagyunk.