Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez egyértelmű,de valahogy fel kellett hozni a gépet,ha már egyszer lent voltam és megnéztem,és jó is volt.
Én próbáltam lebeszélni róla, de nem sikerült. Megvette.
az minek vesz gsxr-t!?hiszen(mint megtudtuk)az gyengébb is ,lassabb is!
Ami különösen fáj olyantól, akinek előtte volt ZX-9R-je.
Most mit izész? Alig szóltam egy két jó szót.
várjááá méééég...most jön a beavatás,átmész a zx9topikba és egy két frappáns,de számukra megalázó megjegyzést kell tenned,amivel legalább a topik 75%-át magadra haragítod.
ártatlan a papagáj
Ilyen időben otthon maradni nagyon hasznos.
Ha tudna valaki K1 1000 hez gyári dob méreteket írni(be és kimenő cső átmérő,dob hossz) és egy dob belsőt hogy hogy volt gyárilag a megoldása,megköszönném.
Háááát...a tegnapi menet után,nagyon gondolkodom egy ilyenen..állítólag nagyon hasznos ilyen időben
http://www.ebay.com/itm/Motorc...
Ne végre! Akkor most kezdheted átfaragni.
Sziasztok!
Tegnap óta már én is K1 1000 tulaj vagyok
Neked persze semmi közöd az egészhez.
ez azééé durva!tényleg ezen vesztek össze!?
Kérlek tisztelettel, engem egyáltalán nem érdekel.
Ha érdekli a publikumot, még van a birtokunkban videó a többi versenyről is, ahol ez a 2 motor összecsap!
Te se erőlködj, mert ZX-9-ről volt szó. Ne tegyél úgy, mintha a 40 lóval erősebb 10-essel egyenértékű lenne.
Nézd csak mit találtam :))

Sziasztok!

Van egy K4-be való hátsó rugóstagom eladó. Nekem sajnos nem ment be a banditba.
8e ft
Váoo köszönöm..gyorsulásba majd belejövök,kösd fel..;) elsőre 3 tizeded kapni ugye nem nagy bűn?:D
Többiek is kulturáltan beszélnek,csak az ő nyelvükön ,melynek megértéséhez el kell végezni egy tanfolyamot;) jo srácok ők ,persze vannak köztük is kivételek.
Az a Preparátor gyerek meg nem is tud motorozni-többet fexik mint kel(l) a yózsimura tuningjával-béna.
Joe, azért DDT-t is üdvözölhetted volna, hogy meg ne sértődjön rád megint!
Az a fehér idomos csávó, lehet gyorsnak néz ki, de hogy az e?
Igazat lehet írni és most kivételesen azt írtál