Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen a 2 rugós
Köszönöm a pontos választ. 2-rúgós csavar egymás mellet az lesz az ugye?Annyira nem vagyok vele tisztában,tankot le kell venni vagy elég az kicsi idom?köszi
van egy első felnim, és valószínűleg elgörbült a féktárcsákkal együtt. meg kellene nézned majd, hogy javítható e vagy pedig kuka minden. idomszettet szerintem e-bay-ről rendelek, ami megmaradt azt eladom, ha kell valakinek. az összerakásban mindenképp a segítséged kérem majd, bár ez csak 1-2 hónap múlva lesz.
próbáltam javítani a technikádon, de még mindig nem az igazi...
Ne utánozzatok már
Van hideg és meleg alapjárat állító csavar, bal oldalon a tank alatt könnyen megtalálod. 1200 bőven elég.
Az első párkanyar után is kíváncsi leszek a véleményedre...
Hello
Annak örülök,hogy nincs különösebb bajod,az a legfontosabb!
A térd nekem is fájó pontom még mindíg!
Ha tudok valamiben segíteni akkor keress meg!
Amugy én is építgetem a K3-as roncsomat
Nemsokára elkészül remélem
igazából ha tudnám nem kérdezném de akkor ezek szerint jó rá köszönöm a válaszod
6 collos felni van a motoron nem? Annál nagyobb pedig csak chopperekre van. Ergo mi másra gyártanák a 200-as gumit?
Igazából a felnire gondoltam hogy arra fel lehet rakni.
Simán elfér. Erről Te magad is meggyőződhetsz, ha ránézel a lengővilládra. Nem 5mm hely van a (190-es) gumi körül, hanem jóval több.
Sziasztok!Érdekelne hogy valakinek van tapasztalata 200/55-ös gumival elfér egyáltalán nem nagy egy k3-ra?Válaszaitokat előre is köszönöm!
A normális 1150 +/- 100 rpm. melegen, hidegen 1400-2000.
Köszi a segítséget.
N2630
1400 es alapjárat teljesen jó,még kicsit több is lehetne(1600/1700akár,ne feledd ez nem corsa 1.0 ) állítani a bal oldalt tudod,tank levétele után, fent van két fogazott kics csavar.-bár lehet tank levétele nélkül is lehet...
A kérdésed jó- arra én is várom a választ!
Hello!

Hát nem büszkélkedem vele azért. :)
Nekem nincs bajom egy két bevérzésem és zúzódásom van, meg még fájnak a térdeim, de egyébként nincs más bajom. Szegény motor viszont elég szarul fest.
Sziasztok egy kis segitség kellene,k6-on szeretném lecserélni a gyári dobot és azt szeretném kérdezni ha teszek rá egy sportdobot kell-e állítani valamit ill hozzáállítani?Valamit az alapjáratom 1400-as ez normál?Szerintem magas,ha igen kisebbre tudom állítani?Köszi a válaszokat!
Szeva Mirkó!
Itt kell megtudnom,hogy megint baj van!
Neked lett valami bajod?
Remélem nem kell megint rehabon találkozni!
Balinak is lehet hozzá pár dolga
Üdv!

Van hozzá pár alkatrészem, ha érdekli, akkor hívj fel ezen a számon:
06209629446.

Üdv!
Sziasztok!

Pünkösd hétfőn lebontottam a motorom elejét egy szalagkorláttal. Ha valakinek van k5 1000-hez alkatrésze az ne tartsa magában. A jövő hétvégén lebontok mindent róla ami sérült. Ami már most is biztos cserés az egy jobbos villa, oldalidomok, tükrök, bal oldali dekli, váltókar rudazattal, plexi. Ha bárkinek bármi van ezek közül az írjon egyet. Köszi :)
Akkor az nem passzol. Azért köszi!
cápa 6 lyukas a féktárcsa
Ez volt kéznél 20-as éppen. A kormány teló nem egy bonyolult szerkezet, egy dugattyú amin lyukak vannak. víztől mézig bármit rakhatsz bele.