Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Brembo RCS18 radiális főfékhenger eladó. Kifogástalan.
Nagyon sok minden 1-1-ben passzol, a Z-be is könnyű volt a futómű csere, csak ott japán-japán csere volt azonos évjárattal, itt pedig japán- és 10 évvel fiatalabb olasz alkatrészekről van szó. Emiatt el is adtam a VFR 1 karú hátsó futóművet.
Most az asszony motorja lesz eladva, vagy megy bele másik motor, de mivel kardános kell teljes hajtást is cserélnem. Van öröm.
Kerekem még mindig nincsen
Az a helyzet hogy bontóból lett véve (nem én) és nem tudni az évjáratát de kívülről majdnem az mint a K1, persze a belsejében a szelepelés nem tudom hogy megegyezik-e vele!
De nem mondtad el, hogy milyen kormánytelóról van szó. GSX-R1000? Ha igen K hanyas?
Hali mindenki!

Olyan kérdésem lenne hogy tapasztalataitok alapján hány w-s olaj való a gyári kormánystabilizátorba? Egy gsx1400 ra lenne feltéve ami viszonylag széles kormányú de nem akarja a tulaj hogy nagyon kemény legyen a teló!?
Csáó!

Szerelt már valaki k9-re yamaha féket?
Igen, ezek azok a dolgok, amikről Te is úgy szoktál beszélni, hogy csak pikk-pakk bedobom azt kész. Mintha a motorok alkatrészei mind csereszavatosak lennének egymással... Reméljük az esztergályos csak egyszer cseszi majd el.
Természetesen nem jó a kormány tengelyének a hossza sem, pedig azt már végképp nem akartam esztergáltatni.
Megtudnátok mondani hogy k6-om melyik a meleg ill hideg alapjárati csavar,van 1 vastagagg meg 1 vékony,és fogalmam sincs hogy melyik melyik!köszi
ja bocs elfelejtettem megírni hogy találtam már tárcsát....azért köszi
Köszönöm válaszát szándékai biztos komolyak voltak.
A véres ellentétet akkor is fenn kell tartani, főleg egy gsx-r fórumon! Ha nem így volna olyan, mint ha a ketrec rázná a majmot Mindezektől függetlenül persze, hogy szép az a zx10, bár nekem a k5 1000-nél meg a sajátoménál nincs szebb motor!
De a zx10 szebb és a mesélők szerint erősebb is. Nekem egyszerre volt mindkettő, mindegyiket szerettem, de ma már nem a ződet választanám.
Az igazi a japán motor olasz fékkel és futóművel, ha kész lesz teszek fel képeket.
Hogyne volna jó, hisz gsxr-é volt! Igazából csak minden ami körülötte van le kéne cserélni típus azonosra és máris van egy jó motorod!
jó az a futómű nincs vele baj, na de kawába? faszán dolgozik de azért így csak nem az igazi
Mondtam hogy ne vedd meg, főleg ne annyiért!
nem tehetek róla hogy az előző tulaj kókányolta jövőre már úgy is gyári lesz az eleje is
gsx-r alkatrészek kellenek a zx10hez még ilyet Halljam meg még egyszer a szádból, hogy tesco-s motor
Nekem van 06203114528
valakinek van véletlen k6 1000 első féktárcsája eladó?
Van nálam olcsó 190-es slick nagy mintával. 5-6000Ft/db.
Le telik a nyár
A héten megnézném a szekeret,úgy is a garázsban lógok ha tehetem, aztán nem vagy messze
Nem hiszem hogy veszek ilyen gumit mert én is azt hallottam hogy birkózni kell vele.Csak itt az apróban volt jó áron egy garnitúra és most állok csere előtt gondoltam megkérdezem mi a véleményetek.
Köszi