Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A villógó lámpa a "váltóvillám". Kijelzőn( körbe zárt villám). Be tudod állítani ,hogy milyen fordulatszám elérésétől (villogjon) vagy folyamatosan világítson ,hogy válts sebességet.
Ez rendben van eddig. A harmadik gomb kigyújt valami körbe zárt villámot (na mondom "Opelt csinál belőle vazze" de szerencsére nem...) a műszerfalon meg villog a kék lámpa. Na az mi? Fordulatszám korlátozás? Hogy kell használni?
nekem most műszakin mondták miközben fotózták a kilóméterállást: mi az visszafelé forog az óra?
mondom miért? mert gép szerint 45e volt benne múltkor... (lehet akkor valamelyik napi számlálót fotózta, mert 6éve van nálam a gép)
2 éve miattuk kellett a rendszámot is lecseréljem (annó fel volt hajtva, és látszott benne a törés, és azt mondta rá sérült), de elég zavar lehet a rendszerükben, mert alig találják, és kérdezik hogy át lett rendszámozva? a xenonra is hümmögött, hogy nem úgy kellene kikötni hogy széthúzzuk a vezetéket, hanem ki kellene szerelni, meg a hátsó gumit se láttuk címszóval megadták :)
2 gomb van "SEL" (select) és "ADJ" (adjust). Nevéből adódóan az előbbivel kiválasztod, hogy mit akarsz látni/b..sztatni, a másikkal b..sztatod. Hosszan nyomva tartva nullázás/"belépés", röviden nyomkodva léptetés (az óra beállításnál). Nagyából. (Az össz-km számlálót nem tudod b..sztatni, ha vissza akarod tekertetni, fordulj szakemberhez. )
Íme itt a felső cartridge-s, "pumpálható" teló. Ilyen kéne a sportmocikba is. Meg nagyjából mindenbe.
Valaki tud segíteni, hogy működik a 3 gomb a műszerfalon, k4 1000 GSX-R? A service manual nem sokat segített...
Hali , Keresek összekötőcsőt gsxr 1000 k5-k6ra yoshimura leömlőre. Yoshimurat vagy Akrapovict.yozo@seznam.cz
Nézzétek meg, ha jó a tárcsa külső és belső része, akkor egy újraszegecselés is megoldhatja a dolgot.
Szia! 45 a pár! Csörögj.
Küldj levelet megbeszéljük. Használt gyári dob árában.
Köszönöm! Kapcsolatba lépek velük, hátha..
Esetleg a kecskeméti Parillánál lehetne megkérdezni, hátha van valamilyen akciós ajánlatuk. (parilla.hu)
Helló srácok!

Rég jártam már erre..
Kellene egy kis infó! Haverom most vett k4 600-at, de az első féktárcsák mozognak-lötyögnek. Cserélni kéne! Tudtok segíteni? Hol lehetne beszerezni jó áron? Nem kell semmi extra, elég volna a gyárival megegyező. Ma felhívta a Győri Suzuki szervizt, de valami elképesztő árat mondtak. Azt mondták hogy 80 darabja és hozzátették hogy minimum!
kérnék egy tel számot:)
Faridomot, fékkart tuti, indexet is tudok szerintem. Csörögj!
gilerarunner@freemail.hu
Eladó gsxr 1000 k4 gyári dob!
15 e ft!
+36308749150
email cim? kereslek!
Szia! Nekem van gyári dobom k5 ezerre!
OK!
Szólj ha kell.
Lehet, hogy majd kelleni fog, de most már jól viselkedik! Köszi!
milyen fajta? és mennyi az ára?
E betűs sportdob nem jó?
Sziasztok! nem tud valaki használtan gyári dobot K5 1000 es gixerre? további szép napot!