Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

30x55x17 mm, és Koyo zártat érdemes venni, ennek a méretnek a szabványos megnevezése 32006, ezt kell keresned egy csapágyboltban.
Sziasztok!
Valaki meg tudná mondani véletlenül, hogy a k6-os gsxr-ben mekkora az alsó, felső kormánytámcsapágy mérete?
Szia! Érdekel a dolog! Írsz egy számot hogy elérjelek?
Üdv:

Tomi
Hali!
8-ba viheted.
Szia!
Engem érdekelne! Mi az ára?
Üdv
Kicsit részletesebben, had csorgassam a nyálam. Utánad hívott a kipu vevő akkor az volt a legfontosabb, már 3 héttel azelőtt is kellett volna neki. Mire lerendeztük neked már nem volt jó.
Sziasztok,

Segítségre lenne szükségem. Megegyezik-e A K8-as GSX-R750, illetve GSX-R1000 hátsó (utas) lábtartókonzolja, illetve kormánycsutkája?

Válaszokat előre is köszönöm.
Van másik K5!
Szelepelt elöl-hátul,bazzaz,brembo,fordított vátló,yoshi,lötyögős tárcsa,verseny lábtartó...
Múltkor mondtam hogy futóval vagyok,megbeszéltük kijössz a Hun utcára!
Bali van már új gép? A múltkor ennyire síettél debrecenben?
Sziasztok!

Ha érdekel valakit egy Prop-Tech környezetvédelmi tiltás ki iktató jelezze mert van egy eladó!
GSXR K4-5 1000,Sv 1000....több típusba jó!
Köszi szépen Második motor lesz a picike az első egy K3 1000 Gixxer volt! Őt is nagyon szerettük ! Nem titok egyáltalán de majd személyesen elmondom ! Amint kisüt a napocska és tudunk dumálni mindenképp gurulunk remélem már csütörtökön Szombaton pedig Alsóörsre megyünk vonulunk egyet Várlak facen!
Nincs semmi baja ne aggódj.
Az exup szelep meg a kipufogóban azért van, h ki lehessen dobni belőle...
Óóó, ez igen! Ez esetben gratulálok! Csak legyetek nagyon óvatosak! Elég morcos tud lenni, de gondolom, úgy sem első motornak szántátok.. Talán mostanra már el is hoztátok!? Szeretném majd megnézni, meg nem volna rossz, ha gurulnánk egyet! Mennyiért sikerült hozzájutni, ha nem titok? Majd bejelöllek facén,ha fellépek!
Gsx-r 1000 k4-emet indítottam ma és köpött egy kékes füstöt. Előtte többször ráadtam levettem a gyújtást hallgattam, hogy nyikorog a kipufogón a szelep. De ilyet még nem csinált... Nagyon nem tetszett remélem nincs semmi baja.. Valakinek ilyen tapasztalat?
Hi! Nem nem szivatlak hétfőn vagy kedden hozzuk el ahogy készek a papirjai! bocsi csak mert van egy kép ahol olyan mintha esküvő lenne! sajna nekem még egyenlőre nincs jogsim a kakastülőt bitorlom! a páromal közösen vettük :-D ha van facebokod jelölj be Kiss Marianna egy masni a profilom! Szép napot
Szia! :)

Mért is ne? Amúgy nem a feleségem! Ott még nem tartunk! Most komolyan van egy ezredesed? Láttam a képeidet és hogy ott áll a Redbaronban a gép, de azt hittem hogy csupán "szerelem"! Nem mondod, hogy van egy k8 1000-ed mert berosálok! Csak szivatsz!
Szia Banderas!
Úgy látom hasonló az ízlésünk ha van kedved gurulhatnánk egyszer
Amugy mielött bárki beszólna láttam h van felesége és nekem is van párom! (A félreértések elkerülése érdekében) Kööössziiii
hjaaa és nem tudom mi baja volt a hátsó gumival nem kérdeztem rá...
lehet azt hitte vágott slick (d211), vagy kiszúrta hogy a szélén kevesebb a minta, mint 1,6
üdv little june...
igen a motort lefotózták elölről-hátulról, meg a műszerfalat...
a vizsgáztatónak kellett segítsek mert ő sem értette hogy miért van 3 gomb
hello ,rendszer szám 150-506-5950
a összekötőcsőt szám 155-506-5000 de a új ára € 149.00
"...meg a hátsó gumit se láttuk..." - én úgy tudom, pár fotót ilyenkor azért el kell lőniük. Hmm... akkor talán, Téged fényképezhettek hátulról...
Hi, lehet a gyári számát ki tudom deríteni.
Nincs meg a leirásod róla?
Jeahhhh ez is rendben van! Köszi! De hogy kell beállítani?
Ilyen pumpás lófasz volt a barátom gpz550-ében is, nem sokat ért.
Csak azt nem értem mért kék? Az enyémen ill. a motorok többségén fehér lámpa gyárilag.