Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem gyárilag H7 van benne...
Sikerült szétkapni?
Ennyit tudok segíteni.
GSX R 1000 43x55x9,5/10
51153-40F00
ARI.109 DCY
Sztem a 109-es mert ott évjáratnál 2000 után van írva...
http://www.ariete.com/en/files...
http://www.egumotors.hu/44
13-t...
En Z 750-el "tanultam" motorozni, immunis vagyok a szar futomure. Jo ez a futomu, ez marad benne. A szimmeringcsere koltsege toredeke a villa csere koltsegenek. Mar vettem R1 fekkart es S33 fekbetetet es van ugye fem fekcsovem. Ennek elegnek kell lennie.
Cápa láttad a jó módszert. Teló ki, és egy fiatalabb berak a helyére, és akkor lesz jó radiális féked is.
Rakd vissza a H4-et. Eleve sokkal tartósabb, jobb a fénye, mint a H7-nek, és a fókuszpontja sem ugyanott van.
Ha valakinek kell gyári H7 Xenon sikítson. Ódi 2 égő+1 jó trafó. Szokás szerint jelképes összegért eladó. Enyhén kékes fényű.
Ha valaki tényleg el szeretné csúfítani a gixxerét van hozzá egy gyári (Aprilia) dobozom eladó kb. az új ár 10%-áért. Szép állapotú, gyári kulcsok, stb.
Tudja valaki, hogy K1 1000 gyari elso villaba valo Ariete szimmeringnek es porvedonek mi az ARI kodja?
jolvan azert koszi hogy erdeklodtel de kivagyok hallod ezekkel a dolgokkal bajlodom.. latom neked rendesen be van oltozve a vasad jol nez ki nagyon.. sajnos en ilyen rokker forma vagyok nemigen fexik a spoiler amugysem. szeretem a normal motorokat naked stilusban egy sportgep karakterrel.. kicsit jobban fuj a szel,de nem kell fosni hogy 3000 al megyek legalabb :-))) neha irigykedem amikor elhuztok mellettem de fo a biztonsag en mar oreg vagyok ehez.. dontogetek de csak addig amig a gravitacio engedi a puhos testem hahaha.... hasznald egesseggel norbikam! remelem jo allapotban kerult hozzad mert hat ezek a futarok basszus... hat napih ulni rajta? hihetetlen.. n a egyenes utat
Szia!
Megkaptam az alkatrészeket tegnap, köszönöm!
Úgy látom a problémáddal kapcsolatban nem nagyon tud senki infot adni.
Valószínű h nem csináltak még ilyet a kollégák.
Ez nem banner,hanem valami unibat vagy ilyesmi!
jó... csak kérdés mennyivel töltötte...
mert lehet azzal nyírtad ki...
ha jól olvastam ez is banner aksi?
Van frankó töltőm,direkt kisebb akksikhoz. Ráadásul nem piaci gagyi,hanem Bosch!
de azt ugye felesleges megkérdeznem, hogy sima "autós", vagy motoros csepptöltővel?
h4 helyett most h7 van remélem jobb lesz. este pl kunmadarasról hazafelé inkább beálltam egy kocsi mögé annyira nem láttam szart se...
Oké! Ez még eszembe sem jutott!
Projektort ne tegyél bele, az csak ront rajta. ZX9 2001-es dupla lámpa (H4) és meg van oldva a probléma
En minden korulmenyek kozott hasznalom a motort (folduton is megyek vele es ugratni is szoktam), szoval kell a lampa. Nem akarom feleslegesen magamra haragitani a szervet (megjobban), bosegesen megfelel, ha egy megfelelo sportmotor vilagitassal rendelkezik a gep. Arrol nem tehetek, hogy amit a Suzuki fenyszoro cimszoval felrakott a K1-re, azt jobb helyen banyaszlampanak hivjak. Most ugyis ki van szedve a szeme, szoval kicserelem olyanra, amilyet irtal. Remelhetoleg bevalik! (Annal ami most benne van nem lesz kunszt jobbat csinalni.)
Az a helyzet egy (két )ilyen izzó tökéletesen elég (nekem). Nem basztatnak érte, több a dzsúdó és a kontúr messze jobb a "hidegebb" fény miatt. Nappal is feltűnőbb. Egyébként, ha tehetem sosem motorozok sötétben. Az már olyan, mint hidegben. El lehet császkálni, de már nem az igazi.
Különben is rakhatsz akármilyen turbóizzót/xenont azzal semmit nem tudsz kezdeni, hogy minden kigyorsításnál, fékezésnél, döntésnél, úthibánál össze-vissza váltakozik a megvilágított terület hossza, szélessége, erőssége stb. Erre mondjuk jobban rágyúrhatnának a tisztelt motorgyártók
Rovid, tomor, jo valasz, mint mindig! Koszonom!
Tungsram Megalight Ultra, oszt szebb jövőt!
Hát vannak ezek a speckóbb izzók, pl OSRAM-tól is, azokkal valamellyest jobban lehet látni.
http://www.osram.hu/osram_hu/C...
De pl a Xenon sem jó ám mindig. Nekem volt bent, és esőben pl kutyafaszát sem ért...
Ideje lenne mindenkinek atterni Skypre-ra.
Nekem nem a ciganykodas kell, hanem az, hogy jobban lassak ejjel. Az eloiras mar a gyaritol eltero wattszamu izzot is tiltja (meg le is eg a foncsor a lampatestrol). Az utolag-xenon is tilos tudtommal.

Van valaki, aki ertelmes modon (tehat gyakori meghibasodas, ertelmetlenul nagy koltseg es tilalomszeges nelkul) megoldotta mar a K1-K2 fenyszoro feljavitast? Sedu, Te irtal valamit erre, de mar nem talalom...
Néztem, mindjárt írok vissza. MSN nem játszik, mert dolgozok.
A kéket+pirosat tiltja, a fehéret nem.
Meg aztán ez amúgy is ilyen dizájn dolog. Bár a projektoros lencse nem lehet hülyeség...
Irtam emailt + MSN.
Ezt tiltja a kozlekedesrendszet, nem? (En is gondolkodom valami fenyszoro-tuningon, mert igen puhanyak ezek a mecsesek elol.)
Ilyennel kellett volna megcsinálnod...