Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudtam, h nem vörösvár...
Holnap reggel melózol?
Én is nézegettem, h hogyan lehetne szétszedni a lámpát, mert gondoltam rakok bele angel eyes-t, de nem vitt rá a lélek, h szétvágjam. Meg mondom akkor lehet be fog párásodni is, szóval hagytam a rákba.
Maskor csak felig tankold. Ugy konnyebb tolni.
Piliscsaba. Kiszedtem mar a telokat.
Nem hinném, h annyira leszopná a GiPro. Nekem is van, ráadásul direktbe az aksira kötve, és nem volt ilyen problémám vele. Amúgy nálam úgy mutatkozott, h kezd haldokolni az aksi, h sokszor elállítódott az óra... Aztán már nem is indult róla, vagy nehezen a gép.
Na, szóval mere is? Pilis micsoda?
Jajj, bocsi, ide ez kell.
X-Lite X-701 Face
A legjobb bukóm!
Merre is leledzel Cápa? Pilis?
Shark RSI. Kalap szar. A 30ezer forintos MDS sisak is jobb annal, legalabbis szelzajt, fejrangatast es szellozest tekintve. Bar lehet, hogy a problema megoldodna, ha megvennem bele a normalis meretu arcparnat, mert kicsit nagy a fejemre.
Engem a GIpro szívatót ki még a hayabusán nézd meg ha van rajta .
én is jártam így, de akkor rosszul volt rajta a saru égtem mint atom
12 órát töltöttem,majd éjszakára hagytam pihenni. Reggel próba,nem indul! Mint írtam,6 voltig leesett indítózás közben,12,5 voltról! Felőlem viheted! De csak kapugarancia van rá! Beálltam a bezinkútra Soroksáron teletankoltam a szép motort,szép ruhába, majd BE KELLETT TOLNOM! Égett a fejem rendesen miatta! Aszittem meggyúúútom! (mármit az akksit)
nekem annyira leszippantotta, hogy nem is tekert, csak kattogott...
rányomtam kicsit a töltőre, és azóta semmi gondom vele...
biztos meg lehet még azt menteni, vagy add nekem
AGV TI-TECH
AGV Stealth
Lehet hogy a gipro szívogatja,majd holnap meg is mérem! Szerintem az akksi tuti kuka lessz,mert rámértem indításkor és 12.56v ról leesett majdnem 6v.ig. Elvileg 10v alá nem szabad neki esni! Még jó hogy szakmába vág... Tegnap amúgy nem bírtam tovább és átpakoltam a DR-Z-ből az akksit,így azzal tudtam motorozni. Beindította minden gond nélkül! (7ah) Ja,de már megvan az új töltődik a pincében!
szevasztok haliho. tudna neem valaki segiteni bowden ugyben? jon az uj street kormanyom es ezek nem eleg hosszuak sajnos ... ha esetleg valaki... koszi elore is udv es egyenes utat
Srácok, ti milyen bukóba nyomjátok?
Szia bigoneoszi! Ha senki nem tesz keresztbe holnap, akkor este kiszedem a villat, ugyhogy rovidesen kellhet a kulcs. Bar lehet, hogy egyszerubb, ha csinalok magamnak? Egy kormos hosszukulcsot mar csinaltam Showahoz, ha ez sem bonyolultabb annal, akkor csak egy vasso kell - mondom latatlanban. Szoval lehet, hogy a heten felkereslek.
lámpát is szétszedtem a télen... csináltam 2ből egyet :D jól beleragasztották a búrát, alig jött ki... de mostmár E jeles búrám és sérülésmentes foncsorom van
Nagyon kellene a motorblokk. A fék egy picit sok nekem, illetve 18-19-es lenne az ideális, a 16-os nagyon picike.
Szeva! 16.-ért vettem a főfékhengert! A srácokat hívtam de kint vannak megint motorért! " válság van"
Ami a Z-n volt. Saválló -belül is- toblerone formájú.
Aki hallotta nem modta rá, hogy csendes
Gázgyorsítós rendszerű, hátrafelé szűkül.
10k forint az ára.