Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ilyen paraszt emberrel még nem volt szerencsém találkozni ! ezzel bár lenne ............
Bárki.
tudja valameki hogy ki bujhat meg az " Ashma_Daeva " nick név mögött ?
zsuzsi, megy valaki veled?
Akik nem ismerték!
Én ismerem az egész életét..... Nagyon nehéz dolgokon ment keresztül, neki nem abból állt a gyerkekkora, mint másoknak.
Túl lépett ezen és igenis sok mindent elért, bizonyított!
Igazán nagyszerű ember volt!


Soha nem feledlek Gyula barátom!
megy veled valaki?
Köszönöm. Most bemegyek a holmijaiért Pestre...
Őszinte részvétem!Nem ismertem személyesen,csak innen a fórumról. Nagyon,nagyon sajnálom. Szegény Backnet.
Őszinte részvétem! Nagyon elszomorító!
megyek veszek valami piát és jól bebaszok.
Én sem térek magamhoz ez már sok(k).De ha jöttök tudod jól ,hogy szívesen látlak benneteket,meg mindenkit.Ha mentek a helyszínre én is mennék.Csak légyszi szóljatok.Ne hagyjatok ki semmiből.Ha tudok segíteni valamibe légyszi akkor is.
a motor hátulja látszik elől. Kiszakadt az első kerák kormányostul, ez van hátul. A kocsi jobbra. Más nem látszik szerencsére.
Nem is tudom kivenni, hogy mi micsoda a képen....
Ha magadba roskatsz az nagyon rossz,vagyis a legrosszabb.Engem is a fiúkkal való beszélgetés húzott ki a gödörből és,hogy olyan sokan eljöttek és erőt adtak nekem és velem volt voltak a rosszba.Láttam rajtuk,hogy mennyire szerették a Lacát még a Gyuszi is itt volt.Egyszerűen nem hiszem el!
Ezt a képet találtam én is...
Nagy volt a csatt a képet elnézve!
Reszvetem, ismeretlenul is!
Részvétem!

link
a rádióban annyi volt, hogy súlyos motorosbaleset volt a 6-os úton,Pesten.
Ma kaptam meg a lakásom kúlcsát és megigérte a Blacknet hogy itt lesz és segít a szalagparkettát lerakni!
ímiért van ez?
Igazán őszinte részvétem Zsuzsi!
Nem tudom felfogni és mélységesen el vagyok szomorodva hogy ismét egy nagyon jó barátot veszitettem el!
Bármiben segíthetek azonnal szólj!
a rádióban sem mondhattak többet ennél... :(
Köszönöm Kriszti (azt hiszem, így hívnak), de most egyelőre inkább itt magamba roskadva vagyok...
Thebear, a rádióban mit mondtak? Alig tudok valamit...
felfoghatatlan .. már mikor a fórumra belépek félve olvasok bele hogy nem-e történt valami tragédia.. régen Laca hangadásával jópofa vicces évődésektől volt hangos ez a hely manapság sötét komor csend ami jellemző kezd lenni a rengeteg szomorú hírtől..
részvétem minden hozzátartozónak!
mindenki próbáljon vigyázni magára még ha úgy tűnik ez kevés ahhoz hogy haza is érjen aki elindult otthonról..
Komolyan kezdem azt hinni, átok ül a GSR Klánon!
Részvétem Kedves Zsuzsi!

Végtelenül brutális ami történt!

Felfoghatatlan...