Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Holnap feljuttatom hozzád ee a telit ééé
Várj még egy hetet,most beszéltem a kompetens személlyel!
szép a telefon!
Mi van tezsvirem!?
Hogy,mikor ,hol ?
Szeva!
Na mizu nem sikerült elérned Vigipapat?
Mé neked nem a gyári kell?
Az teljesen ki van zárva,mert én azt nemtom!
De amint többet tudok jelentkezem!
blackmotors.hu őket hívd.
Akkor megpróbálok valahol venni. Bár most telefonáltam végig fél pestet, Olan amilyen nekem kell sehol sincs. De nem adom fel..
Semmi nincs a súllyal.Csak a jövő héten, TALÁN.Nincs idő rá,most!
Kykee, van valami a kormányvégsúllyal? Hétfőn egy hosszabb útra megyek, addigra kellene valahogy..
na mondjuk ez is igaz. De a syrus dobja nem hangosabb, mint a yoshimura a hangtompítóval.....
Azért nem csak az E-Pass kell megfizetned azzal ugye tisztában vagy mikor egy tradicionálisan a motorsportban is fémjelzett gyártó dobját vásárolod. Amilyen nagy a szeretet a motorosok irányában (nem hivatalosan kiadott parancs hogy amennyire lehet keresztbe kell tenni nekünk) nem oly sokára itt is elkezdődik az EU hármas normák betartásának ellenőrzése. A decibelmérők beszerzése már megkezdődött. Mielőtt vásárolsz nem árt ha jobban átgondolod mit is választasz és nem csak a rövidtávon előnyösnek tűnő anyagiak dominálnak.
Szívesen megnézném! Most vasárnap raérnék,ha Neked is megfelelcsak írd meghogy hol és mikor!

Az EU-ban nem szándékozom a közeljövőben motorozni,itthon is van sok hely ahova ellehet menni!

Ezért tényleg nem igazán ée meg Nekem + 100-et az E jel!
Vasárnap KB mikor értek Áporkára ?
Jövő héten van LACA szülinapja,szándékozom én is eljutni a közeljövőben .
Végül is már kezdem megszokni , hogy elmaradunk a majdnem kialakult szokástól
Üdv Tybee!

Nekem a szombat nem jó,vasárnap+ megyünk Ricardoval a Krisztiékhez! Sajna ez most kimarad.
Fiúk Kunmadárt is kihagyjuk
Addig is képet láthatsz róla az adatlapon,vagy ha visszakeresel kb 3 héttel korábbra!
Én itt lakom Kistarcsán,hozzád elég közel,ha gondolod és érdekel megnézheted az Öcsiféle kiput!
Sziasztok , szia KRISZTI !
Kriszti kicsit elhanyagoltalak , bocs,mik a fejlemények ?
...meg ha hangos, akkor se, nem csak a papír számít. olaszban meg mégjobban szigorítanak
Halidéj!
Áttételesen itt meghallgathatod a Leo Vince ami E-Pass-szal rendelkezik. Ha Ausztriában, Németországban is szándékozol motorozni e nélküli kéménnyel el se indulj.