Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

E jelest akkor vegyél, ha tervezel hosszabb EU-s túrákat. Pl. a németek kiveszik alólad a motort, mert alkalmatlan a közlekedésre.
Ha adhatok egy tanácsot, az Öcsi félét válaszd. Én hallottam, eszméletlen a hangja. Igaz "E" jel nélküli, de ha Neked megér cirka 100.000Ft-al többet adni egy "E"-betűért....Vizsgára meg vissza lehet dobni a gyári kipuffot...
Szia !

Még nem igazán tudtam dönteni! Nem tudom,hogy E jelest vegyek v anélkülit! Több típust is nézegettem már(pl: Bódis,Finster,Leo) de megszeretném a hangjukat is hallgatni! Esetleg Bpest
környékén lakik vki akinek sportkipuja van?!
Milyet szeretnél?
Ha mondhatok,ill ajánlhatok neked akkor mindenképp nézt meg az Öcsi féle kiput!
Már nekem is az van fennt! Szép a hangja és a hangjánál már csak a kinézete szebb!
És árban pedig mindenkit gyaláz!(márkát)
Sziasztok! Szép napot all!
Szia Menyus01!

Szeretném megkérdezni,hogy hol vetted? És ha nem titok,mennyibe került? Szeretnék vmi kiput mindenféleképpen a gépezetre!
Kykee!
Nekem meg olyan hobbim van hogy fizetnének csak ne tegyem!
A balcsi invi jól hangzik és idén nem is hiszem hogy gond lenne megoldani. De akkor addig a hobbi munkád félre kellene tenned a kutyulikat lepányvázni nehogy szétfussanak hogy mi tudjunk inni rendesen és miután kifürdünk a hányásból még tovább kellene inni meg dumálgatni. Ha fokozni akarod a drámai feszültséget tehetjük egyre konkrétabbá a dolgot..
Lacuséknál is zajlik az élet.. ahol három gyermek van ott unatkozni nem lehet így motorozni biztos kevesebb idejük jut mint szeretnék de jól vannak.
Szevasz DoN DoC!
Minden okés,a kutyulit azóta is csak én sétáltatom!Munkán kívűl van minden és jól elvagyok,de szeretek melózni,mert olyan mintha a hobbyim lenne és még fizetnek is érte!
Minden ok velem.Veled és Lacussal miújság?Jössz erre mostanában?Tavaj is megigérted hogy Balcsizol idén!
Kykee!
Marad a kutyuli? Mert még mintha azóta is Te sétáltatnád hogy már majdnem új gazdihoz szegődött..
Mi van Véled? Munkán kívül történik valami?
Halidéj Menyus!
Gratulálok! Tényleg Leot vettél! Mert megismerem a mellékhatásait! Az összes rosszul beállított riasztó visszaköszön ha elgurgulázok mellette! Igazából nagyobb sebeségnél már "elhagyod" a hangját de nekem is szokni kellett. Érdekes mód nem kellett sehol sem csengetnem ahol vártak mert már kint álltak az ajtóban mire odaértem.. vajon miért?
Hali all!
Szasz Doc!
Végül az én GSR-emre is ugyan olyan Leo Vince került mint a tiédre! Neked is elmebeteg hangos?
Az enyém anyira, hogy ha elmegyek egy szarul beállított riasztójú autó mellett akkor megszólal a szirénája! 3 ezres fordulat környékén amikor a városban tötymörgök olyan búgó hangja van, hogy még a sisakban is eldugul a fülem!
BRIDGESTONE 180/55ZR17 BT014 kellene SOS-ba. Ki tud olcsóért?
kykee! Van már feljemény végsúlyban?
jó reggelt !
jóóóó reggelt.
Tegnap 23.15-kor értem haza, egy debreceni ügyben pörögtünk. Reggel háromkor kelés, rongyolás le, figyelés, elfogás. De a lényeg.
Gyerekek, valamit nagyon elbaszunk. Ennyi pénz nincs, mint amit ott láttam, plussz a kecó plussz a műkincsek. Vazz.
Jó reggelt!
Sajnos Szolnokon esik az eső,gyenge szél fúj .
JÓ REGGELT !
Igen , 6. - 7. - 8.
mér, ha lenne hab, az mit zavarna, ha üveg a kád? :)

most 7végén lesz a madaras? én szom.-vas. Pesten leszek...
Lehet üveg fürdőkád , hab nélkül
/esetleg fékezett habzás dupla tárcsafékkel /
SZIASZTOK !

Legyen motoros téma is : 7végén jön valaki Kunmadarasra ?
.. csodálkozol hogy nézünk hogy a fenébe ne leselkednénk mikor a fürdőkádban vagyol ha jól olvastam ..