Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pohi az R1 temabol mar jegyzetel is.
Balhe lesz. Nagy balhe
hát ha a ringen kiütik alólad a motort ott nem fizet senki. Vagyis igen, te a saját károdat, meg ő is a sajátját. biztos be lehet hajtani a kárösszeget, ha negydarab vagy és ismert alvilági fazon...
A biztosítót nem kell elfelejteni, mert szépen ki kell csempészni a motort és utcai balesetnek elsütni.
persze ez illegális, én is csak úgy hallottam, hogy így kell....
Az illegalis
majd felébred !
a kötelező sem fizet / más helyszinnel kell irni a káreseményt /!
Gino-nak irtam. Van egy video is amin szerepel. Cime: Gino majalis
te szerintem ne menjél pályázni. mi az h a másik csenget?
és ezt kinek írtad?
a sarazás elvette az eszed?
előzmény gomb és gyógyszerek használata ajánlott...
Erre volt valasz
Sziasztok

Hat azt nem hiszem, hogy barki fizetne neked a ringen. Meg ha o a hibas, akkor sem. Kizart. A biztositot meg a Cascora ertette.
/G
emzéperiksz Kykee,emzéperiksz Kykee jelkezz, jelkezz!
Mikor lesz kész a kormányvégsúly? hiányzik nagyon...
Jó reggelt!
Kicsit eltűntem, de azért próbálom figyelemmel követni az eseményeket. Ha Laca családjának tudok bármiben is segíteni szóljatok telefonon, mert nem vagyok nagyon net közelben. Holnaptól az új munkahelyemen kezdek!
Vigipapa mielőbbi gyógyulást!
Nem tudom mi volt tegnap az emberekkel, de mindenki nagyon pozitívan állt a motorosokhoz. Párommal lementünk a Velencei-tóra, az autósok teljesen normálisak, a városban lehúzódtak (némelyik még indexelt is, hogy menjek), a strandon a jegyszedő szólt, hogy vigyem be a motoromat. Kifelé pedig egy nagypapa az unokáját ültette a motoromra. Jó szembesülni a pozitív élményekkel.
Most szombaton pedig Cita, ha nem esik menjünk minél többen.
Addig is a legjobbakat mindenkinek!
jÓ reggelt!
Jó reggelt!
jó reggelt !
Hello mindenki! Gondolom,megosztom veletek.Elmentem asszonnyal ma egy rövid körre. Szentendre,Visegrád,duna parton napozás,sok motoros keresztül-kasul.Legtöbb rövidgatya,polo,utaslányok detto. Ja,odafele Leányfalún frankó strand van,legközelebb kipróbáljuk.Aztán a Szobi kompot vettük igénybe(motor ,2 személy:1300 Ft.) Szobon valami falunap lehetett,Éppen Takács Tomi DBB zenélt.Ja,a komp óránként jár,max 24 autó,200 személy.Amúgy 6 autó volt rajta.Aztán Szobról vissza Vácon át Pestre. 130 Km volt összesen. Minden jót,és használjátok ki a jó időt motorozással!
Üdv Szeky! U.a. a motorunk. Miért nincs elöl is felnicsíkod?
Vigipapa, ha küldenél magánba az emailemre egy telefonszámot, akkor felhívnálak.
Ja igen és üdv mindenkinek itt a GSR 600 topicon.
Szia Vigipapa!
Remélem jobban vagy.
Érdekelne a moci.
Örülök hogy jobban vagy ! siralmas a moci !
Tudom, sajnos és jobbulást!
A javulásodról érdeklődtem.

Így nézki a moci.
Hali. Balesetem volt Január 15 én most kezdek felépülni, de még elég ramatyul vagyok.