Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor Laca jóevő volt,majd a srácok a nyomdokaiba lépnek.Az én nagyobbik fiam olyan mint 1 giliszta, de megenne egy elefántot is..
Főzzél csak!
Ha főzöl meglátod szép lassan megjön az étvágyad is!
Bonobo
Nálunk általában olyankor már csak hideget kérnek vagy virslit.Nem egy nagy kajálosak(csak az apjuk volt olyan,hogy még este 10-kor is kitalálta,hogy ő melegszenvicset enne.)
ismerős...én sem főztem napközben mikor a srácaim suliban voltak,magamnak minek, de este általában mindig főzőcskézek valamit.
Elhiszem.És köszönöm szépen,hogy gondoltok rám.Csak egyedül enni nagyon rossz.(a srácok oviba esznek,a kicsi meg csak tápszert).Így kedvem sincs főzni.
Ezen nem csodálkozom,de az erőre meg szükséged van a srácok miatt.Sokszor egyél nagyon keveset.
Tudom könnyű okosnak lenni nekünk, de csak a javadat akarjuk!
Szia Ancsa!
Köszi a tippet.Nem azzal van a bajom,hogy meg kell rágni,hanem az,hogy nem marad meg a gyomromba.Nagyon össze van szükülve az idegtől.
Nincs mit Ricky,talán közös erővel megtömjük Krisztit
Na ugyi, hogy nem hiába koptatom a pici lepcses számat?
Köszi Ancsa!
Szia Kriszti!

Persze hogy megjön, de addig is ha mást nem is, legalább leveseket egyél, meg olyat ami könnyen lecsuszik, azt nem kell rágni,és gyorsan túl vagy rajt, de máris van benned egy kis kalória.
Köszi
Jó éjszakát!
Jó motorozást holnapra.
Az étvágyam egyszer csak megjön,de ha mégsem akkor meg van miből leadni.
hehe, bizony.

csak aggódom érted....
gúúúdnájt. fúúú, de uncsi lehet, végig szabályosan, kilencvennel... :)
És milyen jó még én dönthetek helyette,később már kész tények elé fog állítani(ettől már előre félek)
Vittél Te kajcit?
Az étkezési hajlamod változatlansága nem tetszik... De a igen, hogy itt vagy velünk nap mint nap
na lépek aludni, legközelebb vasárnap leszek, ha valami van csörrentsetek. Motorostúrára megyek zsarukkal
majd kialakul. AZ még messze van
Ricknek a kaja nem tetszett szerintem.
Egyelőre azt mondom,hogy igen.De ezt nem én fogom eldönteni hanem ő.Amúgy én nem a motorra haragszom csak egyenlőre fenttartásaim vannak a motorral.
Szia!
Miért nem örülsz annak amit írtam?
lebeszélnéd?
Ez a baj,hogy ő is motorozni szeretne.Kijelentette ma nekem,hogy apának is volt neki is lesz.
Sziasztok!

Szia Kriszti!
Örülök, hogy a srácok rosszalkodnak. Annak kevésbé, amit ezután írtál.